• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Skripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser22316

Guest
Otázky & Odpovědi

aha tak ted už je mi jasne proč je tady toho tolik a pokud je muj predpoklad správnej a nikto ta fora neprymazava tak abych si za 10 let vzlal jejakeho navigatora a nebo ze optal nekoho kdo je tu tech 10let nonstop pokud se v tom vubec po te dobe bez udrzbe fora vyzna (ani nečekam že se ozve nekdo a napiše mi že se na tom pracuje a nebo pracovat začne) nebo se pletu? pletu se malokdy a za to ne hodne lidi nema rado.
 

DeletedUser

Guest
Neboj, fórum se uklízí. Jeden velice hyperaktivní člen fóra každou chvilku promazává stará témata, která sice můžou být k lecčemu dobrá, ale jsou zastaralá, takže mě zmizela moje veškerá grafika...
 

DeletedUser21608

Guest
skripta nefunkčnost

Může mi někdo říc proč už 2 dny nejdou skripta na stavění vojsk? To potom je premiový účet na nic a dá se využít pouza na 50 %
 

DeletedUser

Guest
Kontaktuj autora scriptu.
Je to kvoli novej verzii.

Už sa to na fóre riešilo a Turgon a Pan Orech hráčom, ktorým nešli scripty pomohli a už im idú. Poprečituj si to klik
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru