• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva šlechty?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno

DeletedUser27494

Guest
Jeden kolega (soupeř ze hry) mne přivedl k myšlence na další vylepšení hry třeba do dalího světa při další úpravě hry!

namiesto toho zlacnovania stale minci, by ste mohli skratit verbovanie slachticov. aspon o polovicu

Není potreba zkratit cas na verbovani, ale hodilo by se slevnit slechtu aspon o 20-30% ja je naverbuji pres noc to mne netrapi ale denne vyrazim ted mince na deset az patnact slechticu pri jejich cenne jich vsak udelam cca tri az pet vice ne snad by to mohl byt namet do dalsi verze DK slevovat nejen mince ale i slechtu, tim by se hra rozhybala kdyby se prebiralo rychleji!

MŮŽETE SE K TOMU VYJÁDŘIT?
Aspoň o otm někdo zapřemýšlejte jestli by to bylo vylepšení ři nikoliv
DĚKUJI ZA VŠECHNY VAŠE NÁZORY!
 

DeletedUser36340

Guest
No zní to dobře ale to by jsme měli zas až moc jednoduché.
Jako hráč bych se tomu ale nebránila, kdyby byla šlechta levnější :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ono těch možností, jak urychlit nebo naopak zpomalit proces zabírání vesnic, je poměrně hodně.
A já myslím, že tohle je věc nastavitelná. Proč myslím a nevím... Tak nějak to vypadá, že administrátoři (na jiných jazykových verzích možná i jiní lidé) mají jistá práva umožňující měnit něco, co nezmění běžní speed admini nebo jejich zástupci, případně supporteři, kteří mají práva měnit nastavení světů. Takže zřejmě by neměl být problém nastavit jinou cenu šlechticů, kdyby to vážně bylo nutné.
Akorát toto je docela zbytečné... Snadné řešení je skrz posílání surovin tržištěm, kdyby byl problém ve šlechtě, jak to urychlit: snížit ceny ZM, zpomalit nárůst oddanosti, zvětšit pokles oddanosti po útoku šlechticem, navýšit skrz nastavení produkci surovin (to dokonce vím, že jde, dokonce i na českých speedech to občas máme :yes). Pak jsou tu možnosti jako konstantní ceny šlechticů, ale na to je zřejmě potřeba třístupňový PD, nebo cenu za první 3 šlechtice snížit na 1 minci za každého (ale taky nevím, jestli to třeba nejde jen u balíčků surovin, jenom si myslím, že u ZM by to mělo jít taky - proč by ne...).
 

DeletedUser25426

Guest
Já myslím, že pro aktivního hráče, který musí bránit a útočí - tedy má výdaje surovin na zbrojení, je největší problém narazit potřebný počet mincí...
Měl jsem 5000 vesnic a pokud jsem normálně hrál, nenarazil jsem denně víc než na 4-5 šlechticů, které jsem hned spotřeboval. Každopádně přesunout si surky na nutnou stavbu šlechty je mnohem menší problém než razit mince... Takže tuhle změnu považuju za nepotřebnou...
[SPOIL]Podotýkám, že jsem měl už tu nejlevnější možnou variantu ražby mincí ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser27494

Guest
No zní to dobře ale to by jsme měli zas až moc jednoduché.
Jako hráč bych se tomu ale nebránila, kdyby byla šlechta levnější :)

Vite my mame na svet 16 uz podruhe levnejsi minci tu nejpepvensji jak to je 20% ceny, ale spise mi pripadne vyrovant cenu mince a slechty blize k sobe (totiz po uzavreni sveta bych dal anketu ne jak ted sleva mince na tretinu a pak na petinu, ale treba o 25% ,mene a pak o 50% a zaroven cenu slechy o 10% levneji a 25% levneji tak ze by se zlevnili jak mince tak slechta, apson o malo ale kdyz jsou levne mince a draha slechta tak minci ja osobne vyrazim mraky ale slechty udelam malo radeji bych vyrauil mene minci ale mel za to o nejakeho slechtice vice co rikate?
 

DeletedUser27494

Guest
Já myslím, že pro aktivního hráče, který musí bránit a útočí - tedy má výdaje surovin na zbrojení, je největší problém narazit potřebný počet mincí...
Měl jsem 5000 vesnic a pokud jsem normálně hrál, nenarazil jsem denně víc než na 4-5 šlechticů, které jsem hned spotřeboval. Každopádně přesunout si surky na nutnou stavbu šlechty je mnohem menší problém než razit mince...
jo kdyz mas tisic vesnic vzdallenych od sebe do hodinyk chuze trhovců tak je to hraka presouvat surky ale kdyz mam vesnice na polovine s veta a jen par vetsich hustejsich uzemich )jinak sem na polovine mapy skoro vsudem pak presouvat mohu jen omezene a jak pisu minci vyrazim mraky to neni problem kdyz stoji dohromady jen zlomek ceny slechty jde o to ze slechta je moc draha kdybych mel mince ne za 20% a ale za 50% a selchta by byla za polovinu bylo by to mnohem pruznejsi, Nevim jsak jsi to delal ty ale ja na trh vubec nema cas a pokud vyjimecne potrebuji surky tak si je ze sousedni vesnci presunu ale mam jen 1722 vesnic a denen prebiram deset vesnic prumerne al prave too ze udelam mene slechty nez preberu vesnic mne stoji to ze mam dnes o 100 slechticů mene nez pred mesicm a musim tocit barbarky na ctyrikrat s jednim slechticem protze mama spravce uctu co mi nonstop rekrutuje jednotky a dostavuje vesnice ale na slechtu proste surky nezbyde :.-(((
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
I jako administrátoři máme jistá omezení co se nastavení světů týče, proto bohužel sníženy ceny šlechtice není zatím možné ani povolené. Ono není cílem hru urychlit, že během víkendu člověk vytvoří armádu stovek šlechticů, sleva mincí má být jen takové spestření, kdy vám alespoň odpadne starost a nemusíte čekat, než vyrazíte dostatek mincí na šlechtu.

Vím, že při slevě na 1/5 původní ceny se následně dostanete do té fáze, kdy máte nespočetně mnoho mincí, že to ani nedokážete využít, v takovém případě je zapotřebí skutečně více přesouvat a hýbat surovinama tak, aby jste je mohli co nejefektivněji využít právě na rekrutaci šlechty.
 

DeletedUser25426

Guest
...při slevě na 1/5 původní ceny se následně dostanete do té fáze, kdy máte nespočetně mnoho mincí, že to ani nedokážete využít...
No a stačí tak málo - nerazit mince ze všech surovin, ale jen potřebné množství a zbytek využít na stavbu šlechty... ;)
[SPOIL]Prostě přemejšlet, kombinovat - používat při hře hlavu :yes.[/SPOIL]
 

DeletedUser27494

Guest
I jako administrátoři máme jistá omezení co se nastavení světů týče, proto bohužel sníženy ceny šlechtice není zatím možné ani povolené. .....

Ja to chapu proto sem tohle tema zalozil jako diskuzi a namet pro nejakou dalsi verzi modernizace DK az zase se bude nekdy menit nastaveni nebo bude se otvirat dalsi svet tak tam by se to mohlo vyzkouset nebo treba na nejakem zkusebni verzy ted na aktuani svet 16 to nepotrebujim nejak si vzdycky poraidm takze nechci po vas aby jste to menili hned jen diskutovali jestli ano ci ne nekdy v budoucnu, ZATIM TO VYPADA ZE TU NENI JEDINY HLAS PRO ANO takze moje myslenka ( mene slevnovat mince ale zaroven s minci mirne slenit slechtu) asi pada :-((
 

DeletedUser27494

Guest
No a stačí tak málo - nerazit mince ze všech surovin, ale jen potřebné množství a zbytek využít na stavbu šlechty... ;)
Prostě přemejšlet, kombinovat - používat při hře hlavu :yes.

S prvni vetou souhlasim take nerazim mince prvni nejdrive stvim budovy apak rekrutuji jednotky a minc erazim az jako v posledni rade ze zbytku surovin)zejmena pri hromadne razbese vyrazi tam kde uz je vesnice komplet a selak na 100%

s druhou vetu bych rad souhlasil, je to pravda ale obcas kdyz nemas cas na hru tak ani to premysleni ti nepomuze , pokud potrebuji udelat padesat veci za deset minut tak sice hodne premyslim ale nez to vy mslim tak deset minut je pryc a knihovnu zavrooum takze obcas udelam to co je priorita na ukor jineho co bych udelal kdyby ten cas mel, nekdo sedi u hry 15 hodin denne nekod ma na hru 2 hodiny denne trikrat zy tyden a to ti pak premysleni nepomuze, kdyz by jsi mel udela vic nez ny co stacis a to v pripade kdyz mas klid nejde na tede 5000 utoků do 300 vesnci, to pak vubec nevis co mas delat prvni , a premyslis jestli nemas hru zavrit na dva tri dny nebo tyden a pak se podivat co ti po tom najezdu zbylo :-((
 
Nahoru