• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Socha

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36844

Guest
Zdravím, našla jsem jednu chybu:
Mám 3 vesnice:
1- socha
2- nic
3- nic
Když se chci podívat na paladina (kliknu na ikonku paladina nahoře vpravo vedle vlajek) a jsem ve vesnici 1, kde socha je, pak se stránka přesměruje na vesnici 3, kde socha není a ukáže se text s tím, že socha není ve vesnici postavená... Nedělá to vždycky, ale někdy ano.. (tzn už se mi to jednou stalo)
S36, pro pochopení přidávám radši screen :D
3.jpg
 

DeletedUser

Guest
No, tak to je proto, aby jsi nemohla presunout paladina do vesnice kde socha neni postavena. Tam kde neni socha, tak tam nemas nahled paladina, ale nejsem si jisty jak presne to myslis.

Spise by se mohlo opravit to, ze kdyz kliknes na paladina a pote - paladin, tak vesnice se presmeruje do vesnice kde je momentalne paladin, takze ho nemuzes presunout do vesnice do ktere jsi chtel a musis prepinat vesnice v tom nahledu "paladin", aby jsi ho mohl presunout tam, kam chces..
 

DeletedUser36844

Guest
asi mě nechápeš :p ...
jsem ve vesce, kde je paladin i socha, kliknu na ikonku paladina a přesměruje mě to do jiné vesnice a napíše že tam není socha... i když jsem byla v té vesce, kde socha je.. :)
 

DeletedUser

Guest
jo takhle.. no, ja si myslim ze te to presmeruje na abecedne prvni vesnici, takze vesku s paladinem si dej na prvni misto, zkus to jestli to nepomuze :) Tohle se mi take stava no..
 

DeletedUser36844

Guest
blbost.. :) vesnice mám očíslované, v 1 mám palacha a vždy mě to kopne do 3tí, kde palach není... :)
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
možná už je to off topic, ale nepřesune se ti to do vesnice, kde je zrovna paladin? (na podpoře)?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na S36 máš jen jednu vesnici, navíc pod ID vesnice 861 je hráč, který nemá 3 vesnice, ale má jich 196, takže jsem to bohužel nemohl zkontroloval, ale pokud mi tyto informace dodáš, tak to prověříme a koukneme na to.

(Případně můžeš napsat ticket na Support)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru