• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speciální vydání KMII

DeletedUser34342

Guest
Zdravíme všechny hráče,

připravujeme Speciální vydání KM -Ukončené světy DK ( cz a sk světy), který plánujeme vydat na konci prázdnin.

Chceme představit kmeny, hráče, průběh světa od jeho otevření až po vítězný odpočet, rady, triky a nápady či vychytávky jak hrát a udržet se na špici...

Tímto prosím všechny hráče, kteří hráli na S15 a rádi by byli součástí tohoto speciálního projektu, aby se nám ozvali.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Redakce KMII.
 

DeletedUser32004

Guest
Tak u toho bych nechtěla chybět :) Nechtěla bys žabko přijet na sraz - připomenout si to? :)
 

DeletedUser34342

Guest
Také bych Vás opět ráda viděla :) Na prvním srazu na Seči to bylo moc fajn :)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaj

Zvedá se mi kufr...
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
na kufr je dobrá kofola a když nepomůže, jistí ho finská vodka, které nemá být málo
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajakajajajajajajajaj

Teď už i motor...
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Dobrá babská rada - pořiď si ženskou, již pamětníci říkají, že ženská je pro mužského ten nejlepší motor, který se jen tak nehne, možná, že se Ti vše usadí a bude jak má být, potom budeš sám rád zvedat nebo spíše pozdvihovat jenom půllitry.
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaj

Já o "voze" ty o "koze". Chlast sem nemusel,nemusím a muset nebudu. Ženská pro chlapa ten nejlepší motor? "Děkuju" mě to zafungovalo jako písek v motoru. Tou dobou když ste na 15tce vymýšlely (to čemu říkám nejen já) podrazy,spousta lidí okolo mě,včetně, (na 15tce) řešila životní problémy (mohl bych jmenovat ale nebudu) a místo odregování a radosti ze hry toho našli váš výtěznej kmen,vedenej slizkým hadem (slizkou hadicí) která byla z těch komu sem hned v začátku serveru popsal jak uzavřít server bez podrazů,ale podrazy se ukázali být tím v čem se vyžívá. Kdybych se v začátku serveru nenechal ukecat spoluhráčem o její "férovosti" tak by herně neexistovala. A jedna reakce na mě a moji hru tam,zhruba cituju : Zajdo vidíš,seš tu nejférovější hráč co sem potkal a dopadl si neblběji. (takže nech si rady do zahrady a pozdravuj vnuka v-mirek,snad ste mu řekli o tom jak ho čínská polívka chtěla zlikvidovat a že k tomu zneužila mou víru v její férovost - zajímavě ste to tam "hráli".)
 
Nahoru