• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speciální vydání KMII

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zajdo, mrzí mě, že Ti motor zaskřípal, nevěděla jsem to. Vidíš, jsi Zajíc a ještě koušeš a kopeš kolem sebe za to, že se Ti nedařilo vše podle Tvých představ.
Je velké umění najít dobrý tým spoluhráčů, kteří si důvěřují, táhnou za jeden provaz a na které se můžeš vždy ve všem spolehnout. Musíš uznat, že Tobě se to ve finále nepovedlo, nenašel jsi spoluhráče, kteří by byli tmelícím prvkem v kmeni, ale spíše kmen rozkládali, nám, v čele s vůdkyní, ženou na správném místě, výborným týmem v radě kmene i celým týmem spoluhráčů, se finále povedlo, za což jí moc děkuji. Že jsme byli dobrý tým hráčů svědčí i to, že jsme společně začali hrát na světě 23, kde si nevedeme špatně, zatím jsme na prvním místě v žebříčku.
Děkuji za pozdrav vnukovi, vyřídím mu to. Pro Tvoji informovanost - vnuk hrál asi do června, když potom musel ze studijních důvodů skončit, předal legálně účet přes support jinému hráči.
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajaj

Jsou 2 lidi ve vašem kmeni kteří nepíší: ti,tobě,vám ale píší Ti,Tobě,Vám. Tomu prvnímu u koho sem si to všiml,vděčím za to že na ty co to tak píší si od jisté doby dávám veeelkýho bacha a snažím obcházet je zdaleka + i jim to doporučuju... pokud se to nepovede sem odhodlanej porafat se do úplnýho padnutí Ps: ještě prskám a dupu. VZTEKLEJ KRÁLÍK v.r.
 

DeletedUser17814

Guest
Zajdoooooooo klííííd přece se nedáš rozhodit zrovna tou,která nemá ani páru o Tobě a věcech kolem Tebe :) Jen se neboj na každého jednou dojde ... :p

Já o "voze" ty o "koze". Chlast sem nemusel,nemusím a muset nebudu. Ženská pro chlapa ten nejlepší motor? "Děkuju" mě to zafungovalo jako písek v motoru. Tou dobou když ste na 15tce vymýšlely (to čemu říkám nejen já) podrazy,spousta lidí okolo mě,včetně, (na 15tce) řešila životní problémy (mohl bych jmenovat ale nebudu) a místo odregování a radosti ze hry toho našli váš výtěznej kmen,vedenej slizkým hadem (slizkou hadicí) která byla z těch komu sem hned v začátku serveru popsal jak uzavřít server bez podrazů,ale podrazy se ukázali být tím v čem se vyžívá. Kdybych se v začátku serveru nenechal ukecat spoluhráčem o její "férovosti" tak by herně neexistovala. A jedna reakce na mě a moji hru tam,zhruba cituju : Zajdo vidíš,seš tu nejférovější hráč co sem potkal a dopadl si neblběji. (takže nech si rady do zahrady a pozdravuj vnuka v-mirek,snad ste mu řekli o tom jak ho čínská polívka chtěla zlikvidovat a že k tomu zneužila mou víru v její férovost - zajímavě ste to tam "hráli".)


Zajdo jsi prostě nejlepší !! A pamatuj.... oni musí žít s tím jak nefér jednali a konali a ne my :) My odešli se ctí a čistým štítem což je to nejlepší co jsme mohli udělat :) Tak že za nás?? My vyhráli a oni si jen myslí,že zvítězili :):hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajajajajajajajaj

Oni,ona a jí podobní to dělají a budou dělat dál a neco jako že s tím budou žít není nic co by se jich jakoliv dotklo,je to jejich přirozenost. Je to něco jako cizopasník,nebo mandelinka,ta pokud nejsou brambory,tak se,světe div se ale je to tak,pustí do rajčat.
 

DeletedUser17814

Guest
V tom je dost pravdy....s tím s Tebou musím jen a jen souhlasit :)
 

DeletedUser18202

Guest
Tímto prosím všechny hráče, kteří hráli na S15 a rádi by byli součástí tohoto speciálního projektu, aby se nám ozvali.


Aj ja som hral svet 15 a tak sa ozývam. kde sa mám prihlásiť o teplé pivo a studené párky?
 

DeletedUser34342

Guest
Začíná se nám to tu plnit :D super, budou tedy ty studené párečky a teplé pivo, kam to mám poslat? :D
 

DeletedUser32004

Guest
Zajdo byly časy kdy jsem si Tě vážila a měla Tě ráda. Už mně to ale dávno přešlo. Ty jsi byl v jisté fázi hry neschopný nejen vyhrát svět, ale i vést svůj kmen. Vedením jsi pověřil hráče, kteří během krátké doby dokázali pohřbít naše spojenectví a když hořelo, tak jsi nechtěl zachraňovat hráče z RLC, ale zajdu.... kterého Burynator jako můj spojenec vyjmenoval mezi hráčema, kteří nikdy nedostanou souhlas pro přestup mezi spojence. Neustále se všude prezentuješ jako zneuznaný, podvedený génius. Chybí ti byť jen kousek sebekritiky. Ani s odstupem (svět je ukončený už půl roku) nedokážeš najít chyby, které jsi udělal ... a pogratulovat k vítězství. Ne že by mi na tom záleželo, není mi Tě už ani líto. Můžu jen kroutit nad tebou nevěřícně hlavou.
A zeptám se moderátorky tohoto fora...... není náhodou proti pravidlům komolit urážlivým způsobem nicky hráčů? (viz čínská polévka) .... ale vlastně i to je mi fuk... mně může urazit jen inteligent :D
 
Nahoru