• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

speed championship

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ked su majstrovstva a je nastavene heslo mozem sa tam nejako dostat ako divak ??
 

DeletedUser

Guest
a hrači ktori idu na majstrovstva za nejaku krajinu podla čoho sa to vybera stats ????
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Účastníci pseudomistrovství... No, to je složitější.
Chce to několik věcí.
1) Nějaká podobná rádoby prestižní událost se musí konat.
2) Někdo musí oficiálně před začátkem ohlásit pořadatelům účast národního týmu (což třeba v poslední době Slováci ne a ne splnit, tak potom těžko může slovenský tým na pseudomistrovství hrát).
3) Pak je nebo zvolí se nějaký kapitán týmu. No... to občas bývám nebo můžu být i já :D
4) Kapitán týmu volí podle sebe hráče, kteří budou hrát. Bohužel někteří kapitáni radši vezmou náhodné hráče z ciziny, co nemají s českými DK nic společného, než aby vzali lamy. Já zastávám názor, že člen českého národního týmu sice nemusí být vždy Čech, ale každopádně někdo, kdo nebude české verzi dělat ostudu (ve smyslu podvádění, nikoli ve smyslu herní kvality - beru i české lamy :D ) a kdo na českých speedech běžně hraje. Což většinou splňují jen čeští a slovenští speedaři.
Každý kapitán to má ale trochu jinak a kapitáni se pro různé události i mění podle toho, jak kdo má nebo nemá čas, kdo je zrovna u moci při jejich vybírání, jak je kdo oblíbený apod. :)
Takže pak týmy vybírané některými lidmi jsou doslova sestavené tak, aby to skončilo skandálem, někdo vybírá hodně podle osobních sympatií a antipatií atd. Žádné tabulky znázorňující skutečnou kvalitu hráčů pořádně neexistují a je to otázka, na kterou existuje mnoho názorů a je známá věc, že je mnoho lidí, kteří za nejlepší nebo jedny z nejlepších hráčů v ČR nebo na světě považují sebe a kolikrát i v tom smyslu, jak to oni myslí, mají i docela pravdu, ale univerzální možnost posouzení prostě není a chybí taková ta pokora a pochopení, když někdo vysvětluje, jak sestavil pořadí hráčů a podle čeho to tak volil, jak to vlastně myslel.
Výběr do reprezentace je hodně i o nějakém zvučném jménu - jsou lidi, co dlouho pořádně nic nepředvedli, ale jsou "slavní" z minulosti a třeba to jim umožňuje se dodnes pravidelně účastnit reprezentačních zápasů.
Důležitý je třeba i fakt, že se většina mezistátních utkání, ať jde o přáteláky nebo různá pseudomistrovství, hraje s PR a od 26-120 bodů - často třeba doly 6 a ostatní základní budovy na 1. Prostě malé rozestavěné vesnice, dost vesnic na hráče, pomocník rabování. A s tím nehrají nebo neumí dobře hrát všichni. Já třeba odmítám pomocníka rabování (to jsem z těch hráčů v širší elitě asi jediný) a jsem spolu s mnoha dalšími hráči spíše expert na větší rozestavěné vesnice.
Prostě všechno má svá pro a proti a nic není nejlepší pro všechny.

Domluva před zápasy a během zápasů probíhá obvykle na skypu. Stačí si zadat do hledání jména jako tantalena, sachlik, fanaticus, Tokop apod. a některé z nás snadno objevíš :D Ne že by třeba fanaticus byl zrovna kapitán reprezentace, ale hodně speedařů se prostě tak nějak zná, ne vždycky v dobrém - já se objevit na místě, kde jich na mě 5 čeká, asi by to nedopadlo nejlíp :rofl, ale můžeme různě předávat kontakty, učit tě hrát, vědět o tobě nebo tvých kamarádech jako o dalších kandidátech na členství v reprezentaci apod.
 

DeletedUser

Guest
Pro dnešní zápas jsem kapitán já jen aby jsi věděl tanto radši vezmu cizince ktery udělá za 2hodiny full off než nekoho kdo nechce hrát s premiovym účtem a pomocníkem sestava bude poslepována jedním max 2 cizinci sestavu vyberu podle toho kdo tu bude a kdo ne pokud tu bude 13 hráčů vyberu nejlepších 10 . Můžeš mi věřit že to nebude podle osobních sympatií ale podle zkušenostmi tymovosti a přizpůsobení na hru v roce 2015 a ne 2011 tudíž pomocník + pú. Tento zimní turnaj se hraje pavoukem a neni to mistrovství a prosím tě o to aby jsi nepoužíval pojem pseudomistrovství takže doufam že složim taktiku a sestavu hodnou vitezstvi :))
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
No to je právě to... proč tam chceš brát náhodné skriptící cizince, když je to česká reprezentace? :D (Asi sis v Hochfilzenu uhnala horečku, co zastínila zdravý rozum :rofl )
Dobře, tak je to pseudoturnaj.
I když jsem nePRkař a neskriptař, ještě nikdy se nestalo, že bych byl z týmu nejhorší hráč. Když se podíváme na sestavu, kterou jsi sepsal:
1) Christopher C - skript / program na opakování příkazů
2) Fair Play - prohlížeč samostatně odesílající útoky / skript
3) welam - basher bez herní praxe
4) Guga Br - cizinec, skriptař
5) Deswer - mizivá herní kvalita
6) Pivomol - mizivá herní kvalita
7) Sympathy - bez herní praxe
8) jatru - dobrý hráč (když od něj v repre nehrozí podrazy :D )
9) fanat.ru - cizinec, botař
10) Awenger - mírný nadprůměr v nejlepších časech, ale nyní bez herní praxe

Tým snů. Z toho úplně srší to češství, poctivost a kvalita. Osobní sympatie v tom vůbec nehrají žádnou roli - jenom fanat a guga byli sehnáni proto, že se znáte a navzájem jste si na pseudomistrovství pomáhali, jenom já jsem lepší než někteří z těchto a možná i Siiu, trashcze a další jsou lepší než Pivomol. Suis třeba nevím, jestli vůbec byl kontaktován... Taky hrozí skriptění. Ale méně než u některých jiných a hlavně je lepší než ti skriptaři, aniž by skriptil (PR mu stačí klikat ručně).
A ohledně offky za 2 hodiny... Být tebou bych pomlčel. Ty o tom, jak rychle já stavím offku, nevíš vůbec nic. Ty jak máš pořád různé herní pomůcky, tak si vůbec neuvědomuješ, co se dá nebo nedá bez nich. Já jsem deffař, na off nejsem zvyklý, ale když na to přijde, taky ji někdy dokážu postavit perfektně. To akorát ty a tobě podobní rádi šíří zvěsti o tom, že vůbec neumím hrát útočně, přitom mě nikdy sami neviděli, natož vidět mě, kdybych v tom měl větší herní praxi.
 

DeletedUser

Guest
Účastníci pseudomistrovství... No, to je složitější.
Chce to několik věcí.
1) Nějaká podobná rádoby prestižní událost se musí konat.
2) Někdo musí oficiálně před začátkem ohlásit pořadatelům účast národního týmu (což třeba v poslední době Slováci ne a ne splnit, tak potom těžko může slovenský tým na pseudomistrovství hrát).
3) Pak je nebo zvolí se nějaký kapitán týmu. No... to občas bývám nebo můžu být i já :D
4) Kapitán týmu volí podle sebe hráče, kteří budou hrát. Bohužel někteří kapitáni radši vezmou náhodné hráče z ciziny, co nemají s českými DK nic společného, než aby vzali lamy. Já zastávám názor, že člen českého národního týmu sice nemusí být vždy Čech, ale každopádně někdo, kdo nebude české verzi dělat ostudu (ve smyslu podvádění, nikoli ve smyslu herní kvality - beru i české lamy :D ) a kdo na českých speedech běžně hraje. Což většinou splňují jen čeští a slovenští speedaři.
Každý kapitán to má ale trochu jinak a kapitáni se pro různé události i mění podle toho, jak kdo má nebo nemá čas, kdo je zrovna u moci při jejich vybírání, jak je kdo oblíbený apod. :)
Takže pak týmy vybírané některými lidmi jsou doslova sestavené tak, aby to skončilo skandálem, někdo vybírá hodně podle osobních sympatií a antipatií atd. Žádné tabulky znázorňující skutečnou kvalitu hráčů pořádně neexistují a je to otázka, na kterou existuje mnoho názorů a je známá věc, že je mnoho lidí, kteří za nejlepší nebo jedny z nejlepších hráčů v ČR nebo na světě považují sebe a kolikrát i v tom smyslu, jak to oni myslí, mají i docela pravdu, ale univerzální možnost posouzení prostě není a chybí taková ta pokora a pochopení, když někdo vysvětluje, jak sestavil pořadí hráčů a podle čeho to tak volil, jak to vlastně myslel.
Výběr do reprezentace je hodně i o nějakém zvučném jménu - jsou lidi, co dlouho pořádně nic nepředvedli, ale jsou "slavní" z minulosti a třeba to jim umožňuje se dodnes pravidelně účastnit reprezentačních zápasů.
Důležitý je třeba i fakt, že se většina mezistátních utkání, ať jde o přáteláky nebo různá pseudomistrovství, hraje s PR a od 26-120 bodů - často třeba doly 6 a ostatní základní budovy na 1. Prostě malé rozestavěné vesnice, dost vesnic na hráče, pomocník rabování. A s tím nehrají nebo neumí dobře hrát všichni. Já třeba odmítám pomocníka rabování (to jsem z těch hráčů v širší elitě asi jediný) a jsem spolu s mnoha dalšími hráči spíše expert na větší rozestavěné vesnice.
Prostě všechno má svá pro a proti a nic není nejlepší pro všechny.

Domluva před zápasy a během zápasů probíhá obvykle na skypu. Stačí si zadat do hledání jména jako tantalena, sachlik, fanaticus, Tokop apod. a některé z nás snadno objevíš :D Ne že by třeba fanaticus byl zrovna kapitán reprezentace, ale hodně speedařů se prostě tak nějak zná, ne vždycky v dobrém - já se objevit na místě, kde jich na mě 5 čeká, asi by to nedopadlo nejlíp :rofl, ale můžeme různě předávat kontakty, učit tě hrát, vědět o tobě nebo tvých kamarádech jako o dalších kandidátech na členství v reprezentaci apod.

Píši sice pozdě na nový rok ale nevadí aspon si mě pobavil.
Myslím ,že když se někdo zeptá na MS nemusíš mu rvát své názory....
Jaké je to "Pseudomistrovství" a jak je to pro scriptaře PRkaře.
Tvůj další bod ,že raději vemou hráče z ciziny.
To není vůbec pravda často to je až ta poslední možnost je jasné ,že se radši vezme cizinec.
Než hráč který je na úrovni "Začátečník"
Za další speedy které končí skandálem jsou většinou přáteláky kde si kapitán ty.
Nemusím je doufám vytahovat.
Poté nemusíš jsem cpát naše nicky pokud si to nepřejeme nepotřebuji aby mi na skype chodili žádosti,
když netuším kdo to je.

K tvému dalšímu příspěvku:
Píšeš tu jak je blbé brát cizince ,že radši "české lamy"
A Chris dá do sestavy Pivomola,Deswera
U kterých si stěžuješ na kvalitu.
To si tam chtěl radši další cizince ?
(Když je tak pomlouváš)
Fakt zamysli se.
Je fajn ,že ty si na přátelák složíš top team kde jsou 3 hráči z 10 zbytek nehraje kvůli tvému chování.
Ty někomu něco říkej zamysli se. :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Tak z tohohle, co píšu, neměj zítra depku :)
Mnoho hráčů, kteří se zdržují účasti kvůli mně, v případě účasti používají nepovolené věci, takže by často stejně muselo dojít ke kontumaci.
Myslím, že je třeba sehnat hráče s časem a naučit je dobře a poctivě hrát, místo používání PR a skriptů.
Cizinec, který nemá s českými DK nic společného, nemá v českém týmu co dělat. Začátečník nedělá týmu dobré jméno, ale ve své podstatě jeho účast splňuje, že se i tak dále jedná o českou reprezentaci.
Přáteláky, kde jsem kapitán, nekončí zdaleka takovými skandály, jako ty, kde jsou kapitáni jiní. Když tým prohraje, bývá to se ctí, podvodů je poměrně málo. Jiní kapitáni radši vyhrají podvody, ale já takový nejsem.
Není důvod, proč bych hráčům nemohl dát vaše nicky, zvlášť když někteří z vás občas vedou reprezentaci. Maximálně ten důvod, že, jak jsem zmiňoval výše, se zrovna od vás asi moc dobrým věcem nepřiučí. Sám jsi ukřivděný a na speedu s bezzubým útokem a děravou obranou a hrající se všemi dostupnými prémiovými funkcemi. Na speedy s konkurencí, včetně těch reprezentačních, nejradši ani nechodíš a když jo, jsi tam poloviční. Z porážky pár lidí, co jsou na tom o něco lépe, ale hlavně jejich renomé je daleko větší a více se vychloubají, tak to dělá dojem, jak jsou geniální hráči, budeš mít Vánoce ještě do těch příštích. Tak radši hledej prostor pro zlepšení u sebe, užij si dnešní noc a mě nech na pokoji.
 

DeletedUser

Guest
Zase si mě pobavil tentokrát už na rok 2016 když to čtu.

Píšeš tu jak je špatné PR
Ale je to povolená funkce nevím co proti tomu máš.
Země která ho nepoužívá myslím .ch s tím má problemy ptm na ms a jsou pozadu.
Nejsem si tím plně jist jen jsem o tom slyšel.

Dále bezzubý útok děravá obrana ?
To nemyslíš vážně.
Jsem lepší hráč než ty a ty to víš.
Na MS jsem užitečným členem který se vždy pyšní jednou s nejlepších deffek.
Každý má nějaké nedostatky ale ty mé si myslím jsou dost malé.
Ne jako ty tvoje.
A ty přáteláky jsem myslel například proti .uk kdy čechů nastoupilo asi 5
Řekni mi prosím tě jak si myslel to ,že jsem tam poloviční ,že jsem špatný ?
Sorry kámo ale realita je taková ,že v současné době se výkony dokonce už
Mě,Santy,Fanaticuse nedají srovnávat s tvou špatnou hrou
Ale ty o tim jistě víš své.
 

DeletedUser

Guest
Ještě dodám ,že si mě cpal do týmu který by sis vytvořil.
Do top10 a ted mi tu píšeš sračky
Jako Bezzubý útok...Děravá obrana.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru