• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

speed championship

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
[SPOIL]Tokope, já na nějaká pseudomistrovství co do posuzování kvalit a hráčů neberu ohledy. Právě proto, že je to pseudomistrovství. Špatná pravidla, špatný support, nadbytečné prémiové funkce, machinace s výsledky, mezinárodní složení týmů atd. Že PR není na .ch, to je jedině dobře a nemělo by být určitě na žádných speed serverech :)
Přátelák proti .uk byl v tomto ohledu rekordní, ALE možnou účast přislíbilo nebo s ní bylo počítáno aspoň tak u 15 hráčů.

Jediná realita, kterou vidím, je ta, že jsem nejlepší speedař hrající maximálně s PÚ na světě a i bez toho PÚ a PR jsem lepší než ty a Elf s obojím.. Mimochodem... s obojím (a také s obojím + s dalšími pomůckami) je nejlepší hráč na světě Suis. Žádný .uk pro, šachlik, tarbikoff, Chris ani nikdo jiný, kdo se tím furt vychloubá. Je to ohrané, trapné a nepravdivé.
Já jsem známý tragéd, hráč, kterému se nedaří nic, jak by mělo, s chabým útokem (když vůbec nějaký je), ale stejně když se hraje proti kvalitní a mnohačlenné konkurenci, dopadám líp než vy.
Taky si trochu uvědom pozadí událostí. Ty s Elfem jste pochytili část "umění" od Chrise a Šachlika. Šachlik od Chrise a Suise. Chris od Suise. Suis ode mě. Já se speedy naučil úplně sám :) To je taky dost podstatný rozdíl. A v jistých smyslech pořád to kvalitativní pořadí aspoň částečně držím. Nejsem jak Fcéčko, co i s botem teď je horší než já. Prostě furt "něco umím", i když se této myšlence všichni vzpírají, ať už proto, že nesnáší mě nebo nesnáší deff nebo nesnáší barbarkaření nebo nesnáší taktizování nebo z jakýchkoli jiných důvodů. Beztak nízké a příliš vysoké levely a dlouhé speedy nikdy nebyly v mé specializaci, to, že je "nějak obstojně odehraji", je už jen takový bonus navíc.

Byl jsem požádán o vytvoření nejlepšího desetičlenného týmu reprezentace, ne seznamu 10 nejlepších hráčů, to je rozdíl. Navíc ani nevím, jaké je konečné složení, protože jsem to stejně furt měnil. A seznam byl určen pro pseudomistrovství, ne regulérní hru bez PR, skriptů, duálů a dalších nesmyslů, co se tu rozmohly.

Fakt... radši nic nepiš, zamysli se nad sebou, mysli u hry a chovej se lidsky. Nevím, co s tebou je, ale prostě se neumíš chovat normálně (a teď neřeš, jak (ne)normálně se chovám já, o to vůbec nejde a beztak o tom nic nevíš, aspoň nemám tendence lhát lidem nebo vytřískat po neúspěchu z myši duši jak šachlik nebo podporovat tvé věnování se mému prudění místo Silvestru v RL). Z jedné výhry nad vychloubačnými lamami máš Vánoce, neumíš ani říct vojsko, jaké máš, neumíš po skypu mluvit při hře s týmem, myslíš si o sobě, jak jsi úžasný hráč a deffař, přitom u hry ani takticky nemyslíš, zbytečně prudíš lidi, jdeš na speed a kvůli tobě může i kmen prohrát, protože hned skončíš, málokdy dohraješ speed do konce nebo po dobytí své vesnice nebo zničení vojska pokračuješ dál, prudíš lidi úplně na nic (jako teď mě), hned po startu speedu lezeš bezmyšlenkovitě do kmene. Našlo by se víc věcí, snad nemusím psát všechno. Mraky z toho by se dalo pochopit, kdyby to bylo ospravedlnitelné nebo mělo nějaký rozumný důvod. Ale to u tebe prostě není. Jen štveš svým chováním lidi, aniž ty by sis uvědomoval, proč vlastně děláš, co děláš. Dej si k Novému roku předsevzetí, že tohle vše změníš, získáš nějakou pokoru a nad svými kroky a výroky začneš více přemýšlet. Díky.

Na další hateovací zprávy neodpovídám, nemá to smysl, beztak ti nejde o nic jiného než tvrdit opak toho, co tvrdím já, to je jak Lamač, Chris a mraky dalších a vážně taková diskuze vůbec nemá cenu, když ten druhý ani nepřemýšlí, co vlastně dělá, a jeho cílem je jenom prudit. V případě zasílání takových (hateovacích a záměrně změněná fakta obsahujících) zpráv upozorňuji ostatní uživatele fóra, že jsou nepravdivé, nevěřte jim, existuje mnoho protidůkazů takových tvrzení.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
§ 6 - Vložení postu (příspěvku)

Vkládáte - li dlouhý příspěvek, to znamená příspěvek, který obsahuje dlouhý text (30 a více řádků), velké obrázky (nebo několik za sebou), statistiky, či cokoliv jiného, co by mohlo ostatní uživatele svojí velikostí omezovat, vložte jej vždy do Spoileru.


Tantaleno, něco pro tebe prosím, dodržuj to, když to musí dodržovat ostatní.
:hi
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Prosim tě Tantaleno ty ,že hraješ líp než já a i dokonce líp než Elf ?
To je pohádka v kterou věříš jen ty sám.
Tvrdíš jak si nejlepší bez PÚ a PR ale to není pravda.
Je mnoho hráčů kteří hrají s PÚ a PR ale bez nich tě rozsekají tak i tak.
To je reálná skutečnost.
A jak píšeš ,že Mě to učil Šachl šachla chris chrise suis apod....
Tak všechno tě nikdo naučit nemůže.
Může ti to vysvětlit.
Ale naučit se to musíš sám.
Víš jak jsem již několikrát psal ty seš taková bbs s vojskem.
Máš deffku ale nikoho nikdy neohrožuješ vezmeš si 2 bbs a fůrt stavíš ani nefarmíš
S hodně veskama bych tě možná přirovnal k Deswerovi.
Víš já hraju na první místa.
Ty napíšeš ,že se udržíš na 4.-8. místě.
Což je dost špatný výsledek nemyslíš si ? "Na širší elitu ty jelito"
Co vím tak tebe už Elf rozsekal.
Elf hraje o něco hůř než já.
Podle mě by tě Elf vyndal z 10 her tak minimálně 7:3 minimálně !
Né-li více.
A jak píšeš ,že ses speedy naučil sám a jak seš dobrý.
Prostě bez PR stačí stále fůrt klikat.
Podle mě bych dokázal být lepší než ty i bez PR.
Za další pokud sis nevšiml tak poslední dobou to končí tím ,že já dostávám z hráčů
jaké mají vojsko.
Že se chlubím nad výhrou nad "Lamami"
Ti hráči které jsme ten speed porazili patří k elitě tak nemel.
Na které ty nikdy mít nebudeš.
Prostě s tebou není řeč ty si měl vždy vlastní svět. :)[/SPOIL]
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Lamači:
1) Já ta pravidla neschválil.
2) Často (jako třeba teď) na tohle úplně zapomínám, někdy si vzpomenu a kašlu na to stejně, někdy si vzpomenu a do toho spoileru to dám.
3) Je důležité vědět, proč různá pravidla vznikají.
Měly by mít nějaký význam. Používal jsem toasterový PC a vím z vlastní zkušenosti, že jeden obrázek vadí při načítání daleko víc než dlouhý text.
Měly by být spíše inspirativního charakteru. To mi připomíná jednu mou cestu autobusem Libercem, kdy i v době mizivého silničního provozu fungovaly semafory a furt samá červená, přitom jiná auta nikde. To je klasický příklad toho, když původní smysl - tupě dodržovat nějaká určená pravidla - není vždy cestou ke štěstí. I zde je rozdíl, jestli ten text má 35 řádků nebo 150, jestli obsahuje mnoho obrázků, jestli má znak základní velikost nebo nějakou zvětšenou. A když si já řeknu, že chci, aby ten text byl plně vidět, a ne prvotně skryt spoilerem, mám na to plné právo.
Podívejme se například na tento text. Klasický příklad, kdy je vidět, že velká délka "ta viditelná" (která často ovlivňuje i načtení) taky nemusí být způsobena vždy jen samotným počtem řádků, ale i mezerami mezi řádky, formátováním textu, vloženými obrázky atd.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tantaleno, schvalování pravidel přeci není na uživatelích fóra, ta stanovuje Inno. Na uživatelích je, je dodržovat. A jako člen Wiki týmu tedy nedáváš dobrý příklad.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Co k tomu napsat, tantalena případ sám o sobě... Pobavil si mě.

1) Nejsi žádný kapitán, všem jsi všude jen pro smích jak si myslíš, že ano. Kapitán jsem já a Runden, ty si mysli co chceš.
2) Nejsi v žádném případě nejlepší hráč bez PR a PU, dal by Tě kde kdo, například já bych si na Tobě smlsnul a ty to víš. Navíc PU a PR je součást hry!!!!!!!!!!
3) Nejsi ani nejlepší defař jak si myslíš, z malého lvlu myslím, že kraluju téměř bezkonkurenčně, z velkého zabírat bbs a stavět def není žádné umění, to může každý.
4) Suis a nejlepší hráč na světě? Nenech se vysmát. Máme plno hráčů, kteří ho 1v1 dají než se hraje rozjede a nabere kopec bbs a pak je staví, tam už moc šancí není a možná v této věci je nejlepší na světě, ale aby byl nejlepší celkově? Nemyslím si, máme lepší hráče a ty to víš.
5) Kritizovat pravidla a všechnu organizaci všude a pořád... Bože, už to přeháníš...
6) Píšeš jak Tokop místo trávení Silvestru s rodinou píše na DK a nevěnuje se rodině a reálnému životu... Co děláš tedy ty? Psal si tu taky, takovej nolifer (nebo jak se to píše)... A ostatní za to kritizuješ, zamysli se nad sebou. Kmeny Ti úplně vymyly mozek... Do školy nechodíš, do práce nechodíš, nikam nechodíš (aspoň to tak vypadá) a ostatním píšeš, že se nevěnují reálu... Ježíšmarjá... To si ze mě děláš... OMG... Přemýšlej než něco napíšeš.

Díky.

Pro ty, kteří si myslí, že by se mohli stát členem národního týmu ČR ve speedech, tak mě kontaktujte na skypu:
sachlik2

Mějte se pěkně lidičky. :cool
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ty jsi příkladný bývalý moderátor, který z češtiny asi moc dobré známky nedostával :D S dodržováním různých pravidel - nejen těch pravopisných - to u tebe obecně nebylo tak zakořeněné, aniž by za tím přitom bylo něco víc než jen neznalost nebo ignorace, a budeš mi tu o pravidlech kázat... :D
 

DeletedUser31120

Guest
A ty dokonce, bývalí zástupce speed admina, takže ti pravidla něco říkat musí... :hi

Už zde psát nebudu, toto téma slouží k něčemu jinému.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru