• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser36107

Guest
:D Apchu ??? :D Tak to gratulujem :D:D:D teraz je aspoň na betom isté, že nemôžeme napísať, že si speed nikdy nehral :D:D:D:D:D:D:D

A niesú dobrý, len na speede nieje normálny kmeň. Už ak by tam bol jeden hráč dobrý tak by to vyzeralo inak, ale nikto tam nieje :( a sám troch som nedal, aj keď som sa na LAMU akou som držal slušne :)

To za to, že som tam dneska nebol.. :DDD
 

DeletedUser36107

Guest
smola? Halleluja ;) PS speedy mi časom už nevychádzajú ;( Ale v so botu som tu :)
 

DeletedUser34582

Guest
No je to smola keď uvážiš, že apchu hral speedy a bol aj na súťaži na tribalwarsmasters :)

ale je smola, že to tu bude strážiť :D nemá rád spam :D
 

DeletedUser

Guest
novcek? aký bol problém, že si musel spájať moje príspevky? príde mi to nelogické zmeniť názor v jednom príspevku, tebe nie? nerob zo mňa idiota, ďakujem...
 

DeletedUser36107

Guest
áno to boli jeho jedine speedy. btw hral som tam aj ja...
spam? to sa teda namaže však show :DD :rofl :hi
 

DeletedUser34582

Guest
:D No neviem ako Ty, ale Teba som na speede videl keď on tam už nebol :D:D:D

A kravkáč....vieš tu si nikto nevšíma čo v príspevku je...sú proste 2 za sebou od jedného ? tak dokopy a rýchlo :)
 

DeletedUser36107

Guest
njn nevadí... to je jedno... PS: keby sme na SK fóre už panuju nadavky od apchu ;) Nechápem ako ho tam mohli dať... To radšej teba drektík :-**
 
Nahoru