• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser34582

Guest
On to vie kravky :D pretože to je ... Ja som LAMA Ty si LAMA On/ona ono....všetci sú LAMY :D

Ale teraz vážne ako to na speedoch vyzerá ? nebol som tam týždeň _)

Som jediný, alebo aj ostatní si všimli, že popisy speedov sú dosť od veci ?

Napr...Nemožnosť zaútočiť na členov kmeňa: NE...toto je fakt odveci...nieje jednoduchšie zapísať iba ku kmeňu..nelze útočit na členov kmena
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jsem si toho vědom, je to tím, že jsem si chtěl ulehčit práci, a tak jsem si do předlohy dal i dost jednotlivých drobných nastavení, pak se to lépe vyplňuje ( stačí často Ano / Ne :D ) :)
Jde spíše o to, že se to kopíruje celé i s těmi hůře formulovanými body bez úprav... Ale myslím, že je to celkem jedno, hlavně, že smysl zůstává zachován.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Formulace je nesmysl, ale každý pochopí smysl daného bodu nastavení :D
 

DeletedUser34582

Guest
Jsem si toho vědom, je to tím, že jsem si chtěl ulehčit práci, a tak jsem si do předlohy dal i dost jednotlivých drobných nastavení, pak se to lépe vyplňuje ( stačí často Ano / Ne :D ) :)
Jde spíše o to, že se to kopíruje celé i s těmi hůře formulovanými body bez úprav... Ale myslím, že je to celkem jedno, hlavně, že smysl zůstává zachován.

V pohode :) len postreh :)
 
Nahoru