• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
přesně tak [SPOIL]
Lama_guanicoe_2005-02-13.jpeg
[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
Neviete mi niekto vysvetliť prečo sú Tí ľudia na speedoch také..... ? :DNajprv napíše správu, že chce spolupracovať...odpíšem mu nejakú somarinu, ale nie typu...choď do .... Ty ... :D a následne začne o 10 min útočiť... ja som to bral, že keď odpoviem tak uvidíme že áno ale asi to nechápu....vysvetlite mám byť zretelneší v odpovediach alebo fakt byť taký.... a ničiť všetky lamky dookola ? :D maju štvrťku z mojej army a idu machrovať :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Na speedech, především českých, platí, bohužel, nepsané pravidlo, že každý je milý jen do té chvíle, dokud potřebuje.
Je prostě potřeba si dávat obrovský pozor na hráče, se kterými se uzavírá osobní i mezikmenové dohody.
 

DeletedUser34582

Guest
Diky :D ja si to preložím do svojej reči.... by všetko čo je v dosahu 15 sec :D:D:D teda ak tam nieje kravkáč lamač a podobné osoby :D s tými je vždy sranda :D

ešte taký detail....ak má niekto off rank 15 000 a automaticky si myslí, že je najväčší king čo si o ňom myslieť ? :D
 

DeletedUser

Guest
Počkať, počkať, so mnou sranda nie je :D Ja sa väčšinou bavím, ale susedia veľmi nie... :D
 

DeletedUser34582

Guest
Lamač nás chcal pozdraviť :D

A kravkáč...v tom to je :D to je na tom to zábavné :D ko konci ochrany jakxi všetkým orestávajú stúpať body :D
 

DeletedUser

Guest
Co je to za dobu že nějaký slovák kterého jsem na speedu nikdy neviděl je speed admin ? Ještě že sem lezu jednou za měsíc
 
Nahoru