• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
Vidíš a to jsem chtěla speedy jednou vyzkoušet :D
[SPOIL]Doposud jsem nikdy neměla čas, když se někdo cystal z mých známých.[/SPOIL]
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
2 dny tu nejsem a co se nedozvím...? :D

Speed kola nejsou a delší dobu nebudou...? :D

Mě je to v podstatě jedno, protože mi začíná škola, tak ale víkendy mám volné (prozatím), takže je škoda, že nejsou speedy, navíc když se mi docela začalo dařit. :)
 

DeletedUser34582

Guest
Do týždňa možno speedy budú :p Choď za lamačom na maďarov :D
Naviac akosi som prehliadol, že sa Ti začalo dariť :D
 

DeletedUser34582

Guest
možno -__- čítaj poriadne :D
No Tebe sa darí keď si buď vo výťaznom kmeni, čiže DADAME ( to končíš tak do 5 miesta :D ale nie prvý :D ) alebo keď Ti niekto helpne :p
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ale notak ... :D

V Dadamě jsem hrál jednou a myslím, že asi naposledy ... :rofl

A tato hra je o spolupráci, ne? :pardon
 

DeletedUser34582

Guest
No 5 vs 1 nie je o pomoci :D To je o lamerstve :D
ale 5 vs1 proti dadamu je ešte málo na ich veľké ego :D :D
 

DeletedUser

Guest
No 5 vs 1 nie je o pomoci :D To je o lamerstve :D
ale 5 vs1 proti dadamu je ešte málo na ich veľké ego :D :D


Haha tvoje ego je za všetkých piatich aj do šachlika zabŕdzaš, že to nevie ... A ty drekt? ty to vieš? nie tak sa tu nehraj na niekoho kým niesi a tam si choď písať profily toho typu: 5v1 to je celý DADAM :D prepáč Drekt ale na tom som sa musel poriadne zasmiať, keď že v tedy bol v DADAME iba lamac a ja ja som bol bez army mal som zopár kopi a šerm. s ktorými som ti chytil vlak tak ťa už len lamac zabral :D že sa niekto iný pridal to je jeho vec.
 

DeletedUser34582

Guest
ZAbudol si dodať, že si prežil s nejakou 20 oddanosťou :D
a vtedy som tam nemal 5v1 vtedy som tam mal...keď to nezvládne jeden z dadamu tak pôjdeme všetci :D :D
keby lamač nezačal útočiť mám tvoju vesku pritom som mu ešte raz či 2 krát chytil vlak :D :D

Inak čo sa týka Teba Ty si pamätáš len jeden spor ja viac, ale viac neprezradím, aby si sa nezahanbil :D
čo sa týka šachlika tak je to sranda ;) On vie, že sám nikoho nedá :D :D vedel by som uviesť príklady, ale ako píšem nechcem všetko vykecať :D
 
Nahoru