• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
njn nebude :) ale aspon skriptařům zmizí ta podpora supportu kterou doted měli :)

Tobě bych přál plnou podporu rodičů, kdyby se o tebe více starali, přemýšlí ti to více :cool

btw. Nejedou speedy a žije to tu jako nikdy, čím to je :wacko Závislost co, to je droga ta hra :cool


Ale mohli nám aspon pustit nekončící speed kolo bez odměny s aspon 150 barbarkama na hrace po dobu co bude support mimo :)

Toto je opravdu už závislost - místo toho aby jste byli rádi, že máte klid a nemusíte u toho dřepět, a můžete jít místo toho za kamarádkama, tak by jste seděli u hry, no lol :)
 

DeletedUser31120

Guest
Jasně no .... a máme po speedech bůh vy na jak dlouho .... .to už není normální fakt ....
 

DeletedUser23979

Guest
M?ě je to jedno. Dnešním dnem končím....oni budou rádi, že končím.....
Ješte dneska tu budu a pak konec.....jak forko, tak speed a světy nehraju už...
 

DeletedUser843

Guest
Keby to záležalo odo mňa, nebol by problém. Musíš proste vydržať, ty speedmaniaku :)
 

DeletedUser31120

Guest
To je těžký si odvyknout Linteo :D

Potřebuju si vydělat PB na světy :D

At si nemyslí Innogames že si budu kupovat ... ani mě nehne :D
 

DeletedUser5996

Guest
Prosím vás, "moje" Speedaře, aby jste na zbytku fóra nedělali bordel, jak je vaším "dobrým" zvykem a ulehčili tím práci Týmu a především Linteovi. Speedy prostě zatím nebudou a nic s tím neuděláte ani vy ani já.
Děkuji.
 

DeletedUser23979

Guest
Speedaři jsou rychlí....ale řešíme věci...vyhrané speed kola, aktivované premium atd....
 
Nahoru