• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser5996

Guest
Možná jsem až příliš lehkomyslný, ale dobře.
Jsem ochoten to tu mazat jen ze závažných důvodů. Ovšem prosím vás, aby jste se k nově příchozím chovali slušně a nezačali hned řvát, že to je noob, že nic neumí apod. Také by se neměla opakovat situaci se Strify a Novcekem! Tyto věci se opravdu řeší na úrovni ticketů a stížností u vedení a důkazem, že se to k něčemu je, nám buď Strify a její odchod.
Předem upozorňuji, že pokud se to opět nějak zvrhne do hádek, nadávek apod., tak budu nekompromisně (byť bez karet) mazat vše, co by mohlo vyvolat nějaké konflikty atd.
 

DeletedUser37264

Guest
Pane bože, čo vyriešime ticketmy?!! Absolútne nič, tu aspon davame vediet nas nazor a myslim si, ze zijeme v demokratickej krajine, do ktorej patri sloboda slova, takže tak.

So strify a s novcekom nezájem, nemajú čo v ATeame robiť. Howk.

Inak, nerozmýšľal si nad odchodom ako tvoji bývalí kolegovia? :)
 

DeletedUser23979

Guest
Možná jsem až příliš lehkomyslný, ale dobře.
Jsem ochoten to tu mazat jen ze závažných důvodů. Ovšem prosím vás, aby jste se k nově příchozím chovali slušně a nezačali hned řvát, že to je noob, že nic neumí apod.

Já jsem taky nováček na speedě a nevadí mi, že mě zničí....naučím se a zachovám se příště jinak.....a na forum se klidní...to by si měl vidět skype, co dokážou vyplodit....

Pane bože, čo vyriešime ticketmy?!! Absolútne nič, tu aspon davame vediet nas nazor a myslim si, ze zijeme v demokratickej krajine, do ktorej patri sloboda slova

Budu oponovat.....já jsem taky proni nečemu.....ale vždy jsem vyřešila slušně a naopak, druhá strana vyšla vstříc....a demokracie...ano jsme v demokraciji, ale zde platí VOP, a pravidla fora, kterým jsme se zavázali plnit......

A nechci Huga bránit( to vžádném případě), ale je opravdu benevolntní vůči Vám.....nebudu vypisovat proč :).....

Já bych Vás ztrestala, až byste nestačili koukat :)....

Povídat se dá normálně.....a když mi napíšete, že jsem dojička krav, mě to nevadí :)...

V životě jsou horší slova jako,, propouštíme Vás,, a na krku hypotéku, děti :)

To víte není mi už 20 ani 25....

Čaute

A ještě jedna věc :

Kdo si napsal a sledoval speed forum, rozdávala jsem PB body.......kdo si napsal, tak jsem poslala(teda jenom speedařům))....

Konečný stav vyšplhal na 4800 rozdaných PB bodů....

speedum zdar :)

Tak až se probudíte školáci :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5996

Guest
Co vyřešíte tickety? Vše potřebné. Proč si myslíš, že skončila Strify?
Majko, ohledně těch nováčků jsem myslel zde na fóru. Hra je samozřejmě hra, ale zde by se trochu benevolence vůči úplným nováčkům hodilo :)
 

DeletedUser

Guest
Co vyřešíte tickety? Vše potřebné. Proč si myslíš, že skončila Strify?
Majko, ohledně těch nováčků jsem myslel zde na fóru. Hra je samozřejmě hra, ale zde by se trochu benevolence vůči úplným nováčkům hodilo :)


Nezlob se - Ale na ticket nenapíšu již jedinou věc.. Je vidět že nemáš vůbec přehled.
Když mi nejsou schopni odepsat, za takovou dobu na takovou hloupost. Pochybuji že mi napíšou, proč a z jakého důvodu odešli admini či nevím co Vás to zajímalo.

Hráč co tu bude vyvolávat konflikty by měl být upozorněn - neuposlechne li, dejte si mu ty vaše kartičky :) Ale né že tu napíšu text a vy mi ho upravíte, jen protože se Vám nelíbí forma. Tak kde to jsme ? Když se vám to čte špatně, tak to nečtěte !

Sem má právo přispívat každý hráč, i kdyby to byl hrát ze zvláštní školy, a psal jak opice, nic s tím dělat nemůžete..

Ptal jsi se, proč myslíš že skončila strify.


Můj názor je že, toho měla moc a už jí lezlo na nervy. Protože nebyla schopná kloudně a rozumět řešit tickety. Úplně jiné jednání je adminky Lady Kasandra a její.
Moje otázka - Otázka / scripty - Je tento script povolen? (2013-07-19 00:19:56) a 2013-08-04 18:04:26)

Byl ticket uzavřen na mou žádost, nemám nervy čekat na něco tak dlouho. Abych čekal na něco 14 dní..


Další - 2013-08-09 22:01:53 Podal jsem protest vůči banu od admina Novčeka. 2013-08-20 23:45:38 byl protest uzavřen bez jakého koliv důvodu, v ticketu jsem jednal slušně, ticket zavřený
:cool


STOP FAME BRO
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34128

Guest
jo 14 dni :D
ale je pravda ze tedkon na skriptech nikdo nepracuje tak bych jim to zrovna nemel moc za zly..
 

DeletedUser33829

Guest
Ano hugo-igo, víme to, Indigra Strify vyhodila a nebylo to tím, že si vzala moc funkcí, ale protože nerozumí scriptům a jako cheathunerka neuměla dohlížet nad nedodržováním pravidel hry,;) ale to to trvalo.:blush
 

DeletedUser5996

Guest
Takže Shedd to vyřešil.
Vidíte, že tickety k něčemu jsou.
Hlavní je pokud možno mít vše podložené a připravené. Když přijde s ticketem, který má obsah "Strify je nanic", tak je logické, že se to nějak zvlášť řešit nebude.
Ovšem musíš pochopit, že já jsem pouze moderátor a nemám přístup do toolu, do interní organizace supportu apod. a tudíž to, že jsem něco napíšeš k ničemu nevede. A jediné, co já mohu udělat, je to tu alespoň trochu korigovat a odkázat vás na vedení/tickety.

Opravdu nevím, jak to je s nespravedlnými bany atd., ale opět říkám - jediné, co mohu udělat, je odkázat vás nahoru...
 
Nahoru