• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Moc nerozumím , proč jsou na speedu barbarky. Nelze je zabrat, nelze farmit, tak to je taková šedá okrasa na mapě?
 

mazarinho

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
měl bych stejný dotaz jako kolega přede mnou, ty barbarky tam fakt nemají žádný smysl nebo jsem ho zatím nenašel...nejdou farmit, nejdou zabrat...tak já nevím jaký je jejich smysl, ví někdo? díky
 

DeletedUser44631

Guest
Má to jeden velký smysl, pokud máš jednu vesnici a jsi pod útoky a domníváš se, že tě někdo chce zabrat, můžeš se nechat zbarbařit a naštvat toho útočníka :D
Při oddanosti 12 to fakt potěší!

Ale upřímně, nastavení je super, kdyby šlo zabírat ty barbarky a byla produkce o trošku větší, třeba 1,5x :) protože kasárny i stáje se staví rychleji, než na to jsou vůbec suroviny.

1636360419190.png 1636360436346.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Mě napadla jediná věc, tým chtěl ten speed udělat zajímavější tím, že tam dají barbarky, které nelze zabírat ani farmit, skrze to, aby byl mezi hráči větší rozestup.. Aspoň mě to tak napadlo, kdyby tam barbary nebyli, tak jsme namačkaní vedle sebe a speed by ztrácel pointu.
 

DeletedUser44631

Guest
Mě napadla jediná věc, tým chtěl ten speed udělat zajímavější tím, že tam dají barbarky, které nelze zabírat ani farmit, skrze to, aby byl mezi hráči větší rozestup.. Aspoň mě to tak napadlo, kdyby tam barbary nebyli, tak jsme namačkaní vedle sebe a speed by ztrácel pointu.

To jo, ale oni mají možnost to nastavit z větším rozestupem a nebo naopak bez mezer ,,hlava na hlavě" což se praktikovaly tyto extrémy hodně ve Švýcarsku no :-D Kdo ví..
 

DeletedUser44631

Guest
Co to zase blekotáš? Kdo je ve hře zablokovaný? Když nemám ban ani já, tak jak ho někdo může mít?
Jak se na tomhle nastavení dá podvádět? Stavět si multi účet? Maximálně jet build bota ze začátku, jinak porušit pravidlo tam snad ani nejde.
 

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Co to zase blekotáš? Kdo je ve hře zablokovaný? Když nemám ban ani já, tak jak ho někdo může mít?
Jak se na tomhle nastavení dá podvádět? Stavět si multi účet? Maximálně jet build bota ze začátku, jinak porušit pravidlo tam snad ani nejde.

myšleno že tento speed blokuje normalní kola ktere by mohly hrat speedaři
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
FCS to špatně pobral :D
Příště to musíš napsat líp
 
Nahoru