• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
:) uctu má tantalena ,který dokázal pro DK víc než vy :)

Na dk jsem tu déle než vy :)

:) jak říkám baví mě takové nuly :)
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Ani úctu neprojevíš hráčům co to hrají od roku 2007 a sou starší jako ty, možná se nad tím i uspokojuješ.

1643552934393.png

Bacha, ten borec si snad i koupil účet, kde má tohle krásné ocenění.
Protože jestli někdo může hrát hru 13 let a být reálně tak špatný, nevím, nevím.

Ty bys 13 let běhal, kdybys jsi se nezlepšoval?
Ty bys 13 let se učil jazyk, kdybys neviděl progres?

Já asi ne.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
:) uctu má tantalena ,který dokázal pro DK víc než vy :)

Na dk jsem tu déle než vy :)

:) jak říkám baví mě takové nuly :)

Přitlač tam pěti kilčo a možná ti přijdou fandit tvoje bezvýznamný ovce, který tě dojí jako krávu.

Tady máš inspiraci, jak se to hraje od cizinců. To co oni naklikají za pět minut, jsi nenaklikal ve hře za rok moulo :)
takhle se hraje..

Píše ten co má rekord v banech
Hráč co jede dual účty a skripty od druhého roku svého působení na DK ,pobav mě ještě více
btw. je fajn, že mě zná každý a tebe nikdo. To je asi znamení, že něco děláš špatně.
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Zobrazit přílohu uživatele 7032

Bacha, ten borec si snad i koupil účet, kde má tohle krásné ocenění.
Protože jestli někdo může hrát hru 13 let a být reálně tak špatný, nevím, nevím.

Ty bys 13 let běhal, kdybys jsi se nezlepšoval?
Ty bys 13 let se učil jazyk, kdybys neviděl progres?

Já asi ne.

Myslíš abych byl stejně dobrý jako vy? Jakože abych taky používal 5 účtů,30 skriptů ? Tak na takovou úroveň ultra lamy se asi nikdy nesnížím,sry:-D
 

No pain no hard x3

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
fatty možná kdybys začal drobet přemýšlet než zase něco začneš psát. S tím jak tady děláš chytreho jak vsechny znáš kdo co dělá a přitom o nikom nevíš jedinou věc, celkem k pláči asi si sem musíš chodit léčit mindráky, rodiče tě doma moc bijou . Nemám zapotřebí se tu dohadovat s děckem. Na Cz nehrajeme x let protože tu není žádná kvalita a jestli si myslíš že nějaký směšný pro to změní tak se dost pleteš :D a kdybys vzal 100 lidi stejne byste dostali a zase by jsi psal nějaké nesmysly. číst tady ty tvoje příspěvky to je fakt dobrá komedie. asi jakej si ve hře takovej i v životě. Ve hře jsito nikam nedotahl a v životě to samé co :D tak si občas dojdeš asi pohonkat perko na forum to je tak jediny co dokazes :D
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Myslíš abych byl stejně dobrý jako vy? Jakože abych taky používal 5 účtů,30 skriptů ? Tak na takovou úroveň ultra lamy se asi nikdy nesnížím,sry:-D
Ono možná není na škodu se podívat kdo vyhrával před 13 lety, když skripty nebyly. Schopnosti zůstavají a každý bude bez skriptů lepší než ty i kdyby sis je zapl.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Účet přejmenován na FaTy:)
Narozdíl od Vás jsem nemusel nikdy zakládat účty kvůli banům

Celou dobu jsem vždy šel proti Hoptua , nejznámější skupinka skriptařů ,větší banda podvodníků tady nikdy taková nebyla než je hoptua.

Sachlikova konverzace jak si dá dualek ,suis jak si zapne autobuild a farmboty,Adams hahn popularita na zahraničních serverech jak všichni o něm píšou:-d

Bezvýznamní lidé,kteří umí hrát jen podvodně, v případě suise který jede těžce na drogách a jediné co dokáže ,je vše zapnout a psát si vygumované popisky, fcecko který je rekordmanem v počtu banů a Sachlik,který nikdy o ničem neví,jak se tváří jako nejčistší hráč ,přitom jeho slavná hoptua....:-D to ani netřeba rozebírat

Co vám vadí na odměnách? Že nikdy takové jste nedostávali a ani nikdy dostávat nebudete ? že jste lamíci jsem věděl,že jste jen děti co umí podvádět a kopat okolo sebe taky ,ale že jste i závistiví :-D to je mi novinka.

Ano nikdy a nikdo nic takového neudělal a ani jedna z vás ubohých existencí,nikdy nic takového neudělá :)

Tak utřít slzičku do kapesníčku, na DC se domlouvat kdo a co zapne a kdo s kým půjde na dualek,pak si dát mega hrdinský popisek a něco napsat na fórum ,to je vše co umíte vlastně :) tak šup ať mám co číst , rád si počtu nářky lamiček:p

Teď jsi mi to nandal šéfe :D By mě zajímalo, kde vidíš ty podvodníky z Hoptua :D Všichni z nás máme stále všechny naše hlavní účty ve hře :D Tak nechápu o čem to stále mluvíš, plačko :D

A pokud to bereš tak, že tu nebyl žádný tým, který dostával zaplaceno, tak máš pravdu, takový blázen tu nikdo není. :D

Chceš sem poslat konverzace s "tvými" spoluhráči, ve kterých říkají, že by s tebou nikdy nehráli kdybys nesypal? :D Smutný, že si je musíš kupovat, no, lmao :D
 
Nahoru