• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Nejlepší je urážet lidi, shazovat všechny a přitom neznat ani jednoho.
Všichni skriptujeme a podvádíme, o nás všech v cizině píšou od rána do večera a hráči nemůžou spát.

Sachlikova konverzace jak si dá dualek ,suis jak si zapne autobuild a farmboty,Adams hahn popularita na zahraničních serverech jak všichni o něm píšou:-d

Šachlík to snad už ani nehraje a když hrával, že by nějak extrémně podváděl mi nikdy nepřišlo, používal to, co ostatní hráči tzn fair play za mě.
Adams hahn je legenda, to je jasný, ale že by hráči kvůli němu nespali a všude psali jsem si nevšiml, není to Jágr, prober se.

Bezvýznamní lidé,kteří umí hrát jen podvodně, v případě suise který jede těžce na drogách a jediné co dokáže ,je vše zapnout a psát si vygumované popisky, fcecko který je rekordmanem v počtu banů a Sachlik,který nikdy o ničem neví,jak se tváří jako nejčistší hráč ,přitom jeho slavná hoptua....:-D to ani netřeba rozebírat

Co bere suis za drogy? Ty jsi byl u něj doma nebo co? Ty ho znáš osobně? Jak můžeš o někom psát takový nechutný lži? On si někdy do profilu něco psal? To dělám pouze já, protože vím, že vám to vadí a že si u mého profilu děláte dobře.

A pokud to bereš tak, že tu nebyl žádný tým, který dostával zaplaceno, tak máš pravdu, takový blázen tu nikdo není. :D
Chceš sem poslat konverzace s "tvými" spoluhráči, ve kterých říkají, že by s tebou nikdy nehráli kdybys nesypal? :D Smutný, že si je musíš kupovat, no, lmao :D

Taky to tak mám, nejhorší je Cameron Diaz, který mi psal i ve hře, že přijde o peníze, když na něj budu útočit a na discordu toho mam taky hodně :-D
Nejhorší je, že tomu Fatymu je prý do 30.. Takže z toho už asi nevyroste..
 

jofo999

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Jak říkám, až mi napíše někdo normální co má nějakou úroveň ,nejen jako hráč i jako člověk,tak se budu bavit normálně.

Tady tyto nářky a výkřiky dětiček,jak na pískovišti kdo má větší bábovičku.

Ani jeden z vás neni ani v topu,ani jeden z vás nehraje dle pravidel ,ani jeden z vás se neumí chovat , co bych s vámi měl řešit?

Jste pod mou úroveň, ale baví mě konverzace s takovými nulami:)
tak možeš sa bavit so mnou :) ja nehram so skriptami , hram to na mobile ( ako amater ) , tiež možem suhlasit z hračmi ktory povedali že zautočim na jedneho "PRO" hrača a behom minuty na mna zautoči dalšich 10 " PRO" hračov . asi nie ste až taka silna komunita ked som napisal par tvojim "PRO" hračom (nebudem menovat ktorym aby ste sa nerozhadali ) prečo je ten hrač FATY na fore taky uražlivy a uplakany tak napisali to je jednoducho FATY :) dalši napisal stači že plati neriešim aky ten človek je :) a podobne takže je smutne že to beru len kvoli prachom . ja to beriem len ako zabavu nič viac a dufam že sa na mna nestrhne lavina hejtov :)
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Teď mi přišla do hry zpráva od Radima Galušky, kterou mu poslal Faty :)

1643554829829.png

Pro hráče kteří netuší, zveřejnil jsem tady část chatu, kde jsou částky kdo kolik údajně měl dostat za hraní, které mi poslal Cameron Diaz s komentářem, ať na něj neútočím, že má za to peníze a neútočí na mě, že nevidí důvod, proč útočím na něj.
Ve skupině řešili, kdo to pustil ven. Teď Radim poslal Hahnovi nějaký informace a najednou za vše může on ..

a jak píše faty, celá skupina pro vypadá jako .. a vypadala tak u před nějakou dobou..
Říká se, že ryba smrdí od hlavy.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Jinak, přesně jak říká FCS... Já to už nějaký čas nehraju, ale ty máš furt potřebu mě řešit. Mega vtipný. O to víc, když mě vlastně ani neznáš a vykládáš o mně lži, kterým se všichni smějí. :D

Každopádně, jak se tu už plno hráčů ptalo, ale nikomu se nedostalo odpovědi... Zeptám se i já, protože mě to rovněž zajímá... Proč všude hlásáš, že jste proti skripterům, podvodníkům, nečestným hráčům apod, když ty si v týmu platíš lidi jako jsou Bagrik, Christopher apod, kteří jsou tím vyhlášení a mimochodem, narozdíl od Hoptua, o které tvrdíš jak strašně podvádí, mají nespočet herních nicků vyloučených ze hry. A to ani nemluvě o tom, že jsi měl v týmu i Deswera. :D

Teď mi, prosím, vysvětli, kdo si tady kaká do pusy.

Hawk, předávám slovo!
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Vyštval si chudáky radimagalusku a Siia. To jsou jediní dva kluci, kteří to hrají od prvních .cz speedů. Siiu je nejferovější týpek, co na .cz speedech hrál. A ty ho vyštveš tvým chováním :) A necháš si tam Camerona, který hraje každý speed na dvou účtech, protože přeci to je lepší varianta jak ukázat scripterům ! Tím že budu mít v kmeni scriptera :D ty si trouba fakt
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Vyštval si chudáky radimagalusku a Siia. To jsou jediní dva kluci, kteří to hrají od prvních .cz speedů. Siiu je nejferovější týpek, co na .cz speedech hrál. A ty ho vyštveš tvým chováním :) A necháš si tam Camerona, který hraje každý speed na dvou účtech, protože přeci to je lepší varianta jak ukázat scripterům ! Tím že budu v kmeni scriptera :D ty si trouba fakt

Naprostý souhlas, Siiu je nejférovější a nejrespektovanější hráč na kmenech, nikdy se nepovyšoval nad nikým, nikdy nikoho neurážel a hrál si svoje. Nikdy nikomu nenadával do skripterů. Mohl jsem ho drtit hlava nehlava a vždy si hrál svoje a nemusel nikoho urážet nikomu nadávat, nikde nic psát a prostě to bral tak jak to je.
Radimgaluska totéž..
 

radimgaluska

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
No tak už to tu neřešte je to jenom hra ve které nejde o život ale jenom si zahrát,když mě seberou třeba 100x tak začnu znova .
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
sem slyšel že Deswer je lowka :D a ještě že co byl u ních ve skupině celou dobu hral protí ním :D s nimi jenom jeden speed hral

a pri je to hrozny podvodník ale to je lež :D je pri čisty jako křišťál :D :D
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
a jelikož moje Ego letí do nebes :D o těch dobrých takzvaných cizincích :D


moc dobry bych neříkal :D spíš špatný koště
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Faty to už raději vzdal :D
Ježíš a já se těšil ještě, že budu mít co číst.. :D
Nikdy v životě bych nehrál hru za peníze, nikdy bych nikomu nic neplatil, aby museli semnou hráči hrát.
Občas sem skripty taky použil, neříkám že ne, a moc velká výhoda to nebyla... Kluci jako FCS, Adam a další by to taky mohli napsat.
Když umíš pořádně hrát, tak porazíš každého hráče i scriptaře.
Menší výhoda to je, ale ne až tak velká jak tady píšeš a špiníš ty hráče.

Ukaž co je v tobě a dokaž že umíš hrát sám za sebe a ne že budeš hráče platit, aby předstírali že tě mají rádi a chtějí s tebou hrát.
 
Nahoru