• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Cameron Diaz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já to určitě nemám zapotřebí, nebyl jsem sám, psal jsi to i suisovi a nepiš mi tu bláboly.
Raději něco hraj, abys udržel aspoň druhé místo, dostaneš bramoborovou medaili a pusu na čelo od fatyho :mad:


Budu dělat vše v mých silách, abys dostával čočku největší na SDS.
Jinak ja to tak jak ty neprozivam, takze me katuj klidne v 10ti lidech
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Ses jen ubohy dite co zije tou hrou uz 14 let a neustale si tu honis ego, hlavne kazdej druhej prispevek “nemam to zapotrebi” tim nas bavis extremne. Jestli si myslis, ze nam vadi nejaky tvoje texty do profilu, tak jsi solidne na omylu, vsichni se ti tu akorat smejou
Kdo se mu směje? Ty, bagr a faty? Jo to jste všichni.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Jo jsem dítě no, fakt jsi se ukázal :) vůbec to neprožíváš a nepíšeš lidem do skupiny, když tě katuji apod. a nebrečíš, že nakládám raději tebe než bagříka lol. Vůbec nepřicházíš od peníze, od toho strážníka MP.

Reálně dospělý hráči, který s vámi hráli odešli, protože nesouhlasili s diktaturou a vašimi směšnými postupy ve hře, co jste předváděli.
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Nezqaregistroval... -FaTy* prosím o vyjádření

Ano ,hráči dostali pokyn a každý ho splnil :)

Nechodíme na každý speed,pouze na vybrané.Kdo chce chodí náhodně a za celou dobu skupiny,byl bojkot na tvůj speed. Určitě ne kvůli tomu kdo jej navrhl,ale nastavení Speedu bylo mimo, určitě bych tam neposlal hráče dělat ze sebe farmu :)

Naopak líbilo se mi ,že byl pochválen můj návrh a myslím, že jste si dobře zahráli :)
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
No já jsem slyšel, že jsi hráčům zakázal tam jít a důvod jsem moc nepochopil.
Já myslel, diktatura tu byla v minulosti a vzhledem k tomu, že pochybuji, že víš co to je tak tady je hint:

Diktatura je autoritativní a nedemokratická forma vlády, ve které je neomezená politická moc držena diktátorem nebo politickou skupinou. Obvykle jsou zároveň omezeny svoboda slova, médií či shromažďování.
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
No já jsem slyšel, že jsi hráčům zakázal tam jít a důvod jsem moc nepochopil.
Já myslel, diktatura tu byla v minulosti a vzhledem k tomu, že pochybuji, že víš co to je tak tady je hint:

Diktatura je autoritativní a nedemokratická forma vlády, ve které je neomezená politická moc držena diktátorem nebo politickou skupinou. Obvykle jsou zároveň omezeny svoboda slova, médií či shromažďování.

Nepochybuj:) nemusíš dělat opět narážky,taky jsem je neudělal :)

Každý tým musí mít cukr a bič,cukr odměny a bič pravidla. Každý má právo vyjádřit svůj názor stejně tak se o důležitých věcech hlasuje, rozhoduje celá skupina ne já. Tohle se týká 99% všech věcí, každý mohl odmítnout , nikdo to neudělal :)

Kdyby to byla diktatura tak by všichni museli dělat co chci já ,což je velmi mylná představa o tom, kdo vůbec jsem nebo co je podstatou všech hráčů PRO.

Pokud chodíš do práce ,taky musíš posluchat a dělat co máš, jinak nejen že bys neměl odměnu v podobě mzdy, ale neměl bys za chvíli ani tu práci:)

Sachlik
Speed aktivně hráli jen 3 hráči ,zbytek se na to vykašlal ,což jsem si přesně myslel před spuštěním. Pokud by byl Speed nastavený normálně,tak ho dám jako skupinový. Ale absolutně netuším co by hráče naučilo,1 hodinu klikat na budovy a pak chodit do hráčů co už nehrají nebo mají málo bodů na farm.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Trošku z jiného soudku @Kubina bylo by možné na speed kole někdy nastavit ,,noční bonus 500%" na dvě hodiny ze začátku speed kola? Či v průběhu?
Moje představa je taková, že by se zahrálo nějaké z nastaveních, které se již hrálo s level vesnice 4/5, více barbarských vesnic a hráči by měli možnost pobrat více vesnic a vesnice vystavět, udělat více armády a až poté začít bojovat :Good

Líbilo se mi teď na tom dvoudenním, že v noci byl noční bonus 500% a bylo to cool.
Raději se ptám, než se plácat v plánem a pak dostat odpověď, že to možné není apod.
Děkuji
 
Nahoru