• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Nastavení bylo mimo? To je speed, který se hrál několik let zpět, je to vždy speed, kdy se nejvíce bojuje. Je to speed, kde mají šanci si zahrát i lamky (které máš v týmu). Je to speed pro všechny. Každýmu hráči se líbí různá nastavení, já třeba rád střídám model hraní. Velká vesnice, malá vesnice, málo barabrek, hodně barbarek. A ty jako "šéf" nemáš někomu přikazovat jakou hru hrát a jakou ne :D každý si má vybrat. Věřím, že hráči co tu hru hrají dlouho jako já by si rádi vzpomněli na doby, kdy nastavoval speedy Skrty a tento speed právě byl často. Tzn galuska a siiu by si to rádi zahráli, ale ty jim musíš přikázat :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Když to máš na salámu tak sem nepiš a klikej si tam vesničky na SDS nikoho tu nezajímají tyhle bezcenné plky.
Tady jsou jen seriózní hráči.
Díky
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Líbí se mi, jak vždycky, když je na SDS kotrmelec a No pain no hard x3, nevidíme ve hře kmen PRO. Náhoda?
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Je to škoda, on jim asi zatrhl odměny a tak nehrají.
Nebo je tu jedna varianta kterou bych pochválil, začali hrát v cizině? :)
 
Nahoru