• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Však v pohodě. Jen poukazuji na fakt, že dříve jste hráli 24/7 a teď už tu ta převaha tolik není. Čím to? Hrajete v zahraničí? Tím pádem tleskám. Zatrhly se výplaty a hráči se Ti na to vykašlali? Tím pádem tleskám. Pochopili jste, že hrát v obrovské přesile je nuda? Tím pádem tleskám. Nebo vás jen nebaví prohrávat? :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Nevím no, dneska jsem pomohli hráčce KingRagnora s železnou pevností a prý jí zabrala poprvé v životě.
Co jí v tom PRO učili? Proč jí tu vesnici nikdy nedali? :) protože hamty, hamty, ať mam více jak tamty.

Nenaučili reálně nikoho nic.
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Nevím no, dneska jsem pomohli hráčce KingRagnora s železnou pevností a prý jí zabrala poprvé v životě.
Co jí v tom PRO učili? Proč jí tu vesnici nikdy nedali? :) protože hamty, hamty, ať mam více jak tamty.

Nenaučili reálně nikoho nic.

Tak mohu říct že od března 2020 železné pevnosti nebyli vůbec. Dvakrát byla osada v kouzelném lese. A jak říkáš,je na DK dlouho a až teprve teď dokázala jednu pevnost zabrat,ale to je silný slovo. Správně je,že jste ji to vyčistili a ona poslala šlechtu.
Viz obrázek off rank:)IMG_20220204_205139.jpg

Pokud se budeme bavit o ragnorce,tak než vstoupila do PRO tak neuměla ani útočit,sotva zabírala barbarky:) je jedna z těch hráčů co ji skupina hodně dala,díky tomu že hravá často tak se něco naučila.

Chápu že musíš zaútočit na mě nebo skupinu,ale taky to chce mít nadhled.

Měl bys ji dát skripty jak Galuškovi ať jí to jde lépe:)
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Však v pohodě. Jen poukazuji na fakt, že dříve jste hráli 24/7 a teď už tu ta převaha tolik není. Čím to? Hrajete v zahraničí? Tím pádem tleskám. Zatrhly se výplaty a hráči se Ti na to vykašlali? Tím pádem tleskám. Pochopili jste, že hrát v obrovské přesile je nuda? Tím pádem tleskám. Nebo vás jen nebaví prohrávat? :D

Vybraných speedů je za celý měsíc 25 ,na ostatní chodí kdo chce a jak chce :) někdy mohou být každý den nebo pár dní vůbec,to záleží kdo má čas a jestli chce hrát.

Odměny dál běží,ikdyby hráči neodehráli ani jeden speed na CZ :)

Přesila by to byla kdyby si to rozdali hráči na ferovku bez dualek a skritpění,takhle však je to vyrovnaný:) ale tak ty to víš ze všech nejlépe:) zapnout skripty,napsat všem hráčům i cizincům aby všichni zaútočili na jednoho hráče hned po ochraně a pak ho nedokázat ani jednou za 20 minut chytnout v 6 lidech:-D pak psát zprávy typu ukaž se lamo:d bavíš mě Sachliku:) herní profil,proti kterému vždy půjdu a není absolutně žádná šance, že my dva byť i na vteřinu se staneme spoluhráči:) říká se, že osobně jsi hodně v pohodě týpek,ale bohužel na DK jsem zažil tvou odvrácenou stranu hráče,který udělá všechno možné aby vyhrál , aby se vysmíval a využil všeho,pro svůj vlastní prospěch a EGO kdy se sám prohlásíš za legendu,to je třešnička na dortu:)

Jak říkám,osobně tě neznám a prý si v pohodě, herně však jsi někdo proti komu půjdu,tím jak ses celou dobu prezentoval.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
No jo, stejná písnička.
Všichni jsme podvodníci a špatný zlý lidi, proto každý kdo hraje semnou je spokojený, protože nehraji pro pitomý peníze, pro pitomé body ale hraji pro zábavu a reálně těm hráčům pomáhám, pac a pusu.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Faty... Kdy byla v roce 2020 Osada v kouzelném lese ? To si ani nevybavuji, to určitě nebylo :)
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Faty... Kdy byla v roce 2020 Osada v kouzelném lese ? To si ani nevybavuji, to určitě nebylo :)

Hele byly dvě,já jsem to viděl poprvé a tak jsem si to taky zkusil, určitě zajímavý. Je škoda že tyto Speedy nejsou častěji,taktéž nullaler, ladyler, capture the flag a další.

Kecal bych kdy přesně ale určitě v období 3-10 měsíc roku 2020.

Je fakt že zas je hodně BASH/CAT/SOB +- 18x měsíčně
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Jaká náhoda :-d jak jste vsichni ve stejný čas se připojili a hodili komentář:-d
 
Nahoru