• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Hej uplakánci, nikdo tam multi nemá. To že neumíte hrát jinak než v 10ti lidehc proti jednomu, za to my nemůžem :) Buldoku, ted speed jsem zapnul kvůli tobě. Minulej týden jsi psal, že na mě utočit nebudeš a pak se na mě domluvíš s tvojema poskokama :) Tak jsi mohl přijít a ukázat jaký jsi frajer
 

Buldok20088

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
RZN tam má dva kmeny .. jeden hráč ještě se tím chlubí .. pak si zabere všechny účty pod jeden Nick a ty Adame mlč .. taky umíš pěkný svinarny
 

Agresivní virus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Klasicky bez banu, že pánové? :D Neumíte poznat VPNku
tady nejde o to jestly je to přes vpn nb přer normalní net / proto že i ostatní narody mužou hrát na cz a naopak

pokud jde o farmení atd... není to nic zvlaštniho já sam sem jednouch šel spat rano sem přišel a měl sem nafarmeno něco okolo sedm miliard surovin :D
v dnešní době je povoleny keypress stačí držet tlačitko a v podstatě 4,9 utoku se pošlou za jednu vteřinu není to jako předtím klikaní na každou ikonku A/B farm tlačitka

takže v dnešní době je to realny ani to nestojí moc usili aktivita a držet tlačitko a za minutu stisknout D aby se zmenila vesnice po tom co dojdou vesnice

ovšem lidí co zde piší jsou naprosty amateří a nevedí co se zmenílo a co ne :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Zrovna ty piš něco o amatérismu... Stačila mi věta "šel jsem spát a ráno jsem měl nafarmeno 7 miliard surovin" a je mi jasný, že dál to číst nemusím... Ty se, prosím tě, radši k tomuto tématu ani nevyjadřuj. :Punish
 

monoera

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Samozřejmě že bez BAN u...

Hrál až do samotného konce a potom i v dalších kolech stejným stylem
 
Nahoru