• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed Serve.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40506

Guest
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat jestli jsou nějaké privátní servery divokých kmenů bez Premiům bodů.
A jestli někdy bude nějakej bez premiových bodů.
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím, přesně jak napsal Shedd, ještě jenom doplním, že na e-mail musíš psát pouze v angličtině nebo v němčině.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Spuštění světu bez prémiových bodů firma InnoGames určitě neplánuje, ani žádný veřejný server bez prémiových bodů není dostupný.
 

DeletedUser40506

Guest
A můžu se zeptat kolik musím mít premiových bodů abych se dostal na Speed server ? na Speed server 1
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Speed server můžete hrát i bez prémiových bodů, vždy je na daném serveru limit, kolik hráčů může bez pú hrát, jakmile je tento limit naplněn, je potřeba mít pro přihlášení aktivní prémiový účet. Minimálně tedy můžeš aktivovat za 30 prémiových bodů, prémiový účet na 3 dny. Pokud si však počkáš přímo na minutu spuštění serveru, určitě by neměl být problém dostat se tam bez pú.
 

DeletedUser31120

Guest
Ještě doplním, pokud se třeba jedná o speed v trvání například 7 dní, tak je rovnou lepší si aktivovat prémiový účet za 60 PB je to tak levnější a lacinější.. :)

Třeba na italském speed serveru už skoro žádné limity nejsou.
 

DeletedUser40506

Guest
A nevíte nkdo o nějakém když hraju na normál serbveru tak at´ se pak nenudim dám stavět budvou na 6hodin a co pak, neznáte někdo nějakej bez PB ?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nejsou světy bez PB. Jedině mohu doporučit hrát více světů, i bez toho, aniž by jsi do toho musel dávat prémiové body se dá hra hrát.
 

DeletedUser40506

Guest
A dalši věc je že když jsem byl na speed serveru všechno šlo, ale když jsem měl šlechtice a na koho koli jsem zautočil ta mi to napsalo že jsem na náštěvě že tam spjej a akorát zbytečně promarněný čas.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru