• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed světk

  • Zakladatel vlákna DeletedUser43815
  • Vytvořeno

Chtěli byste takýto speed který by běžel pořád ?.

  • Ano

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ne

    Hlasy: 3 75,0%
  • Možná

    Hlasy: 1 25,0%

  • Celkový počet hlasujících
    4

DeletedUser43815

Guest
Dobrý den, měl bych otázku, nešlo by udělat nějaký svět který by běžel jako normální světy:56,57,58,59 ale že by se udělal svět který by běžel rychlostí 350-400 a jel by pořád, na speedu jsou odměny a na tomto by nebyly, je to jen pro zábavu, teda pokud by ste chtěli udělat odměnu že ten kdo vyhraje tento svět ať už kmen nebo hráč tak získá nějakou odměnu, ale šlo by to udělat ?, nebaví mě pořád že ten speed končí, chtěl bych udělat svět který by běžel stejnou rychlostí, ale furt.Děkuji
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel tento nápad neprojde, svět by byl po několika hodinách (možná dnech) rozhodnutý a nemělo by cenu ho už dále hrát. Však si vezmi, že takový svět s rychlostí 400 je 400x rychlejší, než klasický svět. Což znamená, že za 1 den by se na takovém světě událo to, co by se stalo za 400 dní na světě se základní rychlostí.

Zůstaneme raději u klasických speedů, které běží vždy v různém nastavení a hráči si tam mohou nejen zahrát, ale také vyhrát prémiové body do hry.
 

DeletedUser43815

Guest
Mě jde jen o to že skoro vůbec nedáváte speed který by běžel aspoň pár dnu, s rozestavěnou vesnicí 7-8, mě třeba vůbec nebaví hrát kde je vesnice 1-2-3 to mě nebaví, mám radši vesnice který jsou od 6 a výš, nemohli by ste aspoň dávat častěji tyto vesnice ? prosím.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Speedy dáváme podle toho, jak moc hráče baví. Na tomto fóru je sekce speedů, kde každý může navrhout vlastní kolo, tak neváhej a zapoj se, třeba tvůj návrh pošleme do hry. Jen to musí mít hlavu a patu, aby to bavilo i ostatní hráče.
 
Nahoru