• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Správce účtu šablona rekrutu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40539
  • Vytvořeno

DeletedUser40539

Guest
Zdravím,

nevím, jestli mám jen já tenhle problém se správcem účtu, ale podle mě by se měla zadaná šablona na rekrut držet ve vesnici, dokud ji sám neukončím, protože zadávání šablon neustále znova už vyjde na stejno jako masový rekrut.

Dám příklad: Když si vymlátím útok - tak očekávám, že správce účtu začne hned rekrutovat, ale nemůže, protože šablona tam není. To samé, když někde padne 500 jednotek na podpoře. Nerozjede se nic.

Tohle mi logické nepřijde a spíš pro mě namáhající.

Díky za reakce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Hráč se musí na zadávání příkazů také určitou měrou podílet, nechceme, aby za hráče hra vykonávala uplně vše, proto správce funguje tímto způsobem.
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
asi jak pravil kozmicz, to by se taky mohlo ihned po útoku na tvojí vesnici rozjet výstavba zdi a ještě předtím by ti mohli uhnout jednotky, případně se sami odesílat na nepřítele a nebo jak píšeš pokud ti padne 500 jednotek na podpoře, tak by se mohli dorekrutovat a sami se poslat na podporu do vesnice kde byli napadeni...
 
Nahoru