• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Správce účtu - problém se šablonami na rekrutaci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
mám problém se šablonami na rekrutaci ve správci účtu. Čas od času se mi zadaná šablona odendá, aniž by dokončila svojí práci. Každý den proto musím kontrolovat, jestli si ze mě šablona v nějaké vesnici neudělala srandu. Ještě když vezmu fakt, že v různých vesnicích stavím jinak obranu, jinak útok, tak je otravné to prohledávat, kde se odendala a kde ne, a vracet to do původní podoby.

Pokud je tento problém nějak řešitelný, byl bych rád za radu. Přece jen si toho správce platím, aby fungoval v rámci jeho možností.

Díky, Ameli.
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem na tvoje vlákno, a nevím, jestli se chápeme.
Mně šablony dělají to, že třeba si dam šablonu tak, aby postavila 10000 kopí a 10000 šermů, ale postaví jích např. jen 900 a pak ta šablona jen tak zmizne. Pokud by zmizela po tom, co je postaví, tak mi to je jedno, ale ona je nepostaví.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nemáš spuštěny i jiné šablony? Na výstavbu třeba? Může se to ovlivňovat.
 

DeletedUser

Guest
[SUB]Ano to většinou mám, mám tu základní co je ve spráci na výstavbu a občas dávám i tu na výzkum. [/SUB]
 

DeletedUser40539

Guest
Nedostatek surek nebo místa v seláku.
Přesně se ti to dostaví jen leckdy.
Záleží opravdu, jak to máš propočítaný.
 

DeletedUser37110

Guest
Má pravdu, opravdu ten správce špatně pracuje, ale jen při rekrutu.

Vytvořenou šablonu "neodendá", ta zůstane pořád vytvořená, ale ukončí činnost dříve, než naplní selák.
V podstatě tam musí hráč denně jít a zadat rekrut ve správci znovu, po celých skupinách, nebo po jednotlivých vesnicích, pokud chce mít narekrutováno.
Správce ale neukončí celou skupinu, ale třeba jen dvě nebo tři vesnice, v ostatních pokračuje jako by se nechumelilo.
 

DeletedUser40698

Guest
Mě ten správce fungoval, akorát jsem ho moc nepoužíval. Když jsem si nastavil šablonu na off jednotky a to třeba na 5,5K seker, 2,8K LK a třeba 300 beranů. Tak to stavělo jak mělo. Nefungovalo to jen když nebyly dostupné suroviny. Mám dojem to už si nepamatuji, že správce rekrutace vojsk si asi neumí a neuměl doposílat a přeposílat suroviny.
Kdežto správce výstavby budov to umí, když nejsou suroviny pozastaví stavební frontu a automaticky si z nějaké vesnice přepošle suroviny.
Vesnice jsem měl dané do vlastních skupin a pak v náhledu masové rekrutace bylo vidět jaké jsou kde pokroky.
 

DeletedUser

Guest
Takže pokud to nemá surky nebo selák, tak se zruší? Měl jsem za to, že se jen pozastaví.

DaP-2009 - ano, to je přesně to, co mi to dělá.
 

DeletedUser40539

Guest
Mě se při plném seláku, klidně na lvl 28 vyhodí, i když se staví novej. Pak to musím zase nahazovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru