• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Statistika - získané / ztracené jednotky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38373

Guest
Dobrý den,


Když jste to zavedli tak mi k datumu 14.10.2014 naskočilo získaných jednotek : 4 521 360 .Tudíž mi to od toho datumu ukazuje kolik sem získal ale musím hodně přesný abych to trefil aby mi to ukázalo získaných jednotek od datumu 14.10.2014.Prosím Vás o opravu či náké rozkouskování těch 4,5 milionů jednotek.Asi to spočítalo celkový zisk jednotek za celou dobu hry a dalo to k datumu 14.10 (15.10. jste to aktualizovalo).Přikládám Vám screen a prosím o nákou opravu. Obrázek ->http://2imgs.com/9dd7c1eb38
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Informace statistika čerpá z určité databáze, proto se to vše načetlo do jednoho data, neboť se statistika začala počítat až po updatu. Nebude se do toho již zasahovat, informace by nemusely být přesné.
 

DeletedUser38373

Guest
Tím pádem,to je pro mně defakto na nic.Nebudu si hrát s kurzorem aby mi to ukázalo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru