• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Stavení dle potřeby?

DeletedUser

Guest
ahoj, zajímalo by mě, co si myslíte o stavění ve vesnicích jen to, co potřebujete
Například tento hráč to tak má , aspoň podle mě, protože vesnice, která je univerzální, mán podle mě min 9.444 bodů na světe bez kostela s zlatými mincemi . (Vše na max, krom dílny lvl 5, hl budovy 20 , trh 10 , bez skrýše a sochy) . On kdyby vesnice vystavěl měl by nejvíce bodů , ale tolik vesnic má asi díky hodně vojska se kterym farmaří - ale asi neútočí viz offrank :pardon ale to teď neřešme
jen mě zajímá, co si o tom myslíte . (např . v deffkách nemít stáje krom vesnic s TK , kde mít minimální level kasárny , nemít dílnu atd. )
je to problém , když člověk potřebuje rychle udělat off jinde atd. , jde asi o to v jaký fázi hry
díky všem za názor
 

DeletedUser11059

Guest
Rozhodně to je běžné a spíš když narazíš na hráče, který má všechny vesnica na 12.124b., řekneš si, že to je ten správný cíl pro Tebe.
Rozhodně dle světa a dle zvyklostí ... každý to má jinak. Někdo staví katy i do obrany (potřebuje tedy v def i dílnu, jiný ne a obejde se bez ní) ... a příkladů je mnoho. Já měl na cs8 průměr na vesnici cca 10.800b - tak vypadala má vesnice dle představ.
 

DeletedUser

Guest
.. určitě závisí na fázi hry, a jak moc jsi Ty a kmen pod tlakem.. Nemít stáje i kasárnu na max. si podle mě člověk může fakt dovolit jen v zázemí.. při větším počtu vesek.. (nikdy nevíš, kdy se dostaneš do situace, kdy budeš potřebovat každý kousek obrany, který stihneš vyrobit..)
.. nejsem ani zastánce nestavění skrýše(ten kousek surovin, který ti to pomůže uchránit pro stavění opevnění může být rozhodující) a socha ti zas dostane všude paladina za necelý 4 hodiny - úspora vojáků při nestavění je minimální.. Stejně tak tržiště na rozumným stupni ti dopraví suroviny tam, kde je potřebuješ rychle..
.. ale každý máme svůj styl hry;)
 

DeletedUser31113

Guest
Mám to tak v některých vesnicích ( nemám postavenou sochu...)
 

DeletedUser11059

Guest
zrovna socha Ti moc seláku neuvolní ... ono mít třeba tržiště jen na 20 a hlavní také na 20 uvolní více pro stavbu.
 

DeletedUser

Guest
Tak já třeba v obraných nestavím stáje. Jsou mi tam k ničemu, jelikož mám samostatné špehovací vesnice :)
 

DeletedUser11059

Guest
A co TK? ... to je obranná jednotka a ta nejlepší? - ve stáji.
 

DeletedUser22096

Guest
Stejně bodově se vesky snažím stavět, ať už se jedná o obrannou nebo útočnou ves, pak to aspoň není na první pohled poznat ,která je která :) a Když jsou na světě kostely, tak se to dá sehrát se skrýšemy ve vískách, kde kostel není a zase máte stejné bodíky v každé vsi :)
Rozhodně se v obranné vsi nedá obejít bez dílny (fejky/katy,katy ve větším množství, když nepřítel uhýbá, popřípadě pro potřebu rekrutu obrany ve 3 budovách) a bez stájí určitě ne! Co TK a špehové?
A hlavní budova na 20ce je málo, když vám /hoří/ vesnice a potřebujete rychle stavět selák, nádvoří, hradby, ste šťastný za každou minutku co nemáte navíc :p
 

DeletedUser

Guest
A v neposlední radě tu máme dobu rekrutace. Čistě pěchotní obranná vesnice se dělá zhruba 60 dnů, zatímco kombinace pěchoty a TK bude trvat poloviční dobu.
 
Nahoru