• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Stavení dle potřeby?

DeletedUser

Guest
Já osobně stavím většinou na 10.495 - Hlavní Budova 25 a trh 20, jinak vše na max. ;) Stavěl jsem budovu na 20, tzn 10.019 bodů, ale pak došlo pár útoků, a stavělo se moc dlouho opevko :D
 

DeletedUser32568

Guest
já mám zvlášť TK vesnice, potom jednu vesnici kde mám jenom katy (kvůli předmětu) a pak čistě pěchotový :)
 

DeletedUser

Guest
mám speciálky se sníženýma kasárnama nebo stájí, ale většina deff, jak psal zen... pokud dobře poskládám kombinaci pěchoty a koní, je to rychle postaveno a rozdíl v obraně minimální (ztráty cca totožné, opevko možná o jeden stupeň níž)... stejně nikdy nevím, s čím na mně kdo jede, někdo staví víc seker, jiný víc koní, někdo zase jen koně... a posláno s beranem mám délku pochodu stroje, jaký bude doprovod je velká neznámá stejně jako počet těch strojů...
kombi obrana navrch zvyšuje celkový počet TK, což je prakticky (mimo paladina a ten je jediný) nejrychlejší přesouvatelná obranná jednotka s celkem vysokým výkonem... na sestřel šlechty perfektní :)

co se týče stavby... hlavní 20 mi obvykle stačí, trh 20 a níž, skrýš jen na 4... sem tam snížím železo...
 

DeletedUser11059

Guest
Doly mám na max vždy za každých okolností. Nepamatuju si doby, kdy bych byl třeba víc jak týden bez bojů (od cca 500k b.), takže nepřetržitý rekrut a dělání mincí .... zabírat nepřítel se taky musí ;-)
 

DeletedUser

Guest
záleží taky na pozici vesnice .. je jasné že vesnice co je na frontě nebude mít hl. budovu na 20 ale na max.
Naopak zase vesnice co je někde daleko v zázemí nepotřebuje hl. budovu na max atd..
Taky mám radší vesky mezi 8500-9500 body, ale to hlavně díky morálce (těch xxxx vojáků navíc beru jako bonus)

edit: http://cs6.divokekmeny.cz/guest.php?screen=info_player&id=429874 jen už tam asi 7 měsíců aktivně nehraju .. takže málo vesnic a nedobourané vesky jak chci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na starejch světech je imho blbost mít na 12154 - hraje se na vesky :)
a navíc - morálka :) ono při 1000 veskách už to je znát :)
 
Nahoru