• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

SuperNápad

DeletedUser

Guest
Dobrý den , Jmenuji se Tomáš a měl bych nápad na novou vojenskou jednotky : Zde je máte. Více dole :

Rytíř : 120obrany 150Utok 90obrana proti kavalérii Suroviny : 125Dřeva 150hlíny 135železa

Válečník : 110obrany 160utok a 35obrana proti kavalérii Suroviny : 130Dřeva 150hlíny a 145železa


Stráž : [Mohl by strážit u hradbách a ve vesnici... A zvyšit trochu obrany hradeb] 95obrana 35utoku a 35obrany proti kavalérii Suroviny : 100Dřeva 110hlíny a 145železa


Jde mi jen o náké nové jednotky, Tyto už mě nudí a chtěl bych tam něco přidat. Klidně si tam dejte jakoukoli obranu a utok, I suroviny změnte, Ale prosím dejte tam něco novějšího nákou novou jednotku.
:(
 

DeletedUser25426

Guest
Jo, a taky novej předmět paladinovi - lehkej kulomet :D
[SPOIL]No já myslím, že my ostatní jsme s jednotkama celkem spokojený - a kdo chce jiný - na netu je spousta konkurenčních her, kde je najde ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser37060

Guest
si zlý wili... :mad

Ale musím súhlasiť, myslím že už takto je tam tých jednotiek ako húb po daždi... :D
 

DeletedUser

Guest
Jo, a taky novej předmět paladinovi - lehkej kulomet :D
[SPOIL]No já myslím, že my ostatní jsme s jednotkama celkem spokojený - a kdo chce jiný - na netu je spousta konkurenčních her, kde je najde ;)[/SPOIL]

no tak mi prosimtě napiš aspon 3hry velice podobné. A nepiš mi sem tribal wars..... Dík :) a prosím :):shout
 

DeletedUser

Guest
mexxi,keby ti tu tie ine hry mimo inno napisal,to už by troška hraničilo z propagaciou inyh hier.
keby si podnikal a piekol chleba napr. ,určite by si neposielal zakaznikov ku konkurencii,lebo by si skrachoval :hi.
 

DeletedUser34317

Guest
Co třeba Greepolis? Hrál jsem to jen chvilku, tak už si nepamatuji jaké tam byly jednotky. Stejnak je nikdy nestavím :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nové jednotky zatím do hry přidat neplánujeme, ale plánujeme přidat novou budovu. Oops! Teď sem asi prozradil jedno velké tajemství. :blush
 

DeletedUser34317

Guest
No to jsi tedy neměl, už teď se bojím co to bude a doufám že to přidají jen na nové světy. :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zatím je vše ve fázi plánování a testování, dost možná se to tedy nemusí dostat ani k nám. Pokud bychom do hry zakomponovali nějakou novou budovu, do starých světů bychom ji samozřejmě nedávali.
 

DeletedUser33829

Guest
mexxi,keby ti tu tie ine hry mimo inno napisal,to už by troška hraničilo z propagaciou inyh hier.
keby si podnikal a piekol chleba napr. ,určite by si neposielal zakaznikov ku konkurencii,lebo by si skrachoval :hi.
[SPOIL]
Pajcline, bohužel nesouhlasím. Kdybys měl pekařství a já si přišel koupit koblihu s čokoládovou polevou, ale už bys žádnou neměl a já se Tě zeptal, kde ji mají a Ty bys to věděl, tak bys mi to neřekl?

Tady se vytvořila lichá filozofie, jednu dobu tu bylo zakázáno psát vůbec o hrách a to i těch co se nehrají v internetovém prohlížeči, kromě her od Inna, dodnes si vzpomínám na angelinoCZ, jak si vytvořil naprosto scestné, leč v souladu s tehdejší filozofií českého DK Týmu, přirovnání, kdy to přirovnal k tomu, že ředitel je nekuřák a kuřákům povolí kouření, ti ale kouří vždy pod jeho oknem, tak jim to zakáže.

Hráči tady nejsou zaměstnanci, to je DK Tým vůči Innu.

Podle mě je to takový problém u nás (V ČR a na Slovensku). K čemu má smysl nic nepsat, když stejně lidi znají i jiné hry? Připadá mi to jak v televizi, kde konkurenční televizi říct taky pomalu nemůžeš, ale aspoň se to začíná teď v poslední době měnit. Naprosto směšné mi přijde, když před rokem kamienkovi vyhrožovala jedna osoba ze slovenského DK Týmu, že když vytváří svoji online hru a chce ji udělat na principu DK, tak vykrádá Inno a bude žalovaný.:rofl On už si někdo přivlastnil matematiku a výpočetní vzorce? Tribal Wars 2 je slátanina a kopírování jiných her, ve videu se Inno chvástá, kolik mají v centrále herních zařízení, a jak v pracovní době hrají hry, které nepochází od nich, na některých jiných jazykových mutací se dá psát o hrách od konkurence, jen tu se musí držet ústa. Je to trapné, zase papežštější, jak papež.

Otázkou je co je propagace, jestli bavit se o tom, nebo dávat odkazy či přemlouvat, aby hráči chodili tu hru hrát.

V reálu, když něco nemají, tak Tě ke konkurenci pošlou, to jenom tu pssst! Ono existuje jenom Inno.:blush


Proti přidání nové budovy nic nemám, jen doufám, že to nebudou vkládat do světů co už běží, to by narušilo koncept a Inno v minulosti třeba speciální akce dávalo jen na nové světy, teď už to dává všude.[/SPOIL]

Jo, a taky novej předmět paladinovi - lehkej kulomet :D
[SPOIL]No já myslím, že my ostatní jsme s jednotkama celkem spokojený - a kdo chce jiný - na netu je spousta konkurenčních her, kde je najde ;)[/SPOIL]
[SPOIL]To je slabé, já už jsem několikrát psal, že to chce pojízdný Černobyl.:D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru