• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět bez PB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser39074
  • Vytvořeno

DeletedUser33829

Guest
Tady museli v minulosti asi všichni kouřit 40 cigaret denně a vypít 10 piv denně, když si vezmu za co všechno si lidi už měli odpustit tyto věci, abych byl dnes na nule a ne v záporu.:D

Ano. Máš pravdu.
Bez 47,- měsíčně (likvidační suma, dosažitelná jen pro horních 10k) bych svých úspěchů nyní již nedosáhl. Už nemám tolik času, jako před 4 lety, kdy běžel S4 a já byl ještě studentem. Bez správce bych DK znovu nehrál.
To je přesně to co psal tantanela, tahle hra je klikačka, je o klikání a o času (nic tu člověk nemá hned, na všechno musí čekat, na suroviny, na stavbu, na rekrut, na příchod útoku, prostě na všechno, kromě ražby mincí to jediné je hned), takže tato hra, která stála na těchto principech, tak nyní si to člověk může obejít a ušetřit. Svět je nespravedlivý, takže bylo jasné, že světy nakonec nevyhrávali ani válečníci, ale ti co u toho mohli sedět, takže teď tu zbrojit, že jednáš proti duchu této hry mi jako super nepřijde.

Pokud někdo má správce účtu, musí mít i prémiový účet, takže nejsme na 47,- Kč, ale na 94,. Kč, k tomu používáš i PPF, takže Tvá měsíční útrata je někde nad 100 Kč, kdoví jestli bys třeba v případě zkracování opevnění nešel i jednou tak výše. Jestli tu někdo chce už psát, že jej správce účtu vychází na 47,03 Kč, pak si musel koupit největší balíček PB a ten nestojí 47,. Kč, ten stojí 1999,- Kč. Kolik dítek školou povinných má tuto částku? Naráz rovné šance vzali za své?:scratch Je zajímavé, jak toto heslo, které vymyslela v 60. letech levice v západním Německu získává s 50letým zpožděním popularitu v české kotlině u pravice, která jestli něco dělá, tak přesně v opačném duchu. Možná někdo řekne, že je hloupost platit za hry, když se dají crackovat, ale když tu nebudeme psát o těchto věcech, tak si za tu částku můžu koupit několik her, kde si můžu v duchu fair-play a rovných šancí s jinými lidmi, klidně kdekoliv ze světa porovnat své schopnosti, ať hry sportovní, akční, tak strategické a ani nemusím platit každý měsíc poplatek. Takže se tu nebavíme o žádných 47,- Kč, aby člověk měl správce za tuto částku, tak si musí zaplatit 1999,- Kč. Tak to už by Tě levněji vyšla ta krabička cigaret a mohl bys machrovat před základní školou.:D

Srovnávat to s něčím čehož tržní cena je silně nadhodnocena je taktéž zajímavé, stát z krabičky cigaret má cca 80 % z ceny, kdyby začal vůči této hře uplatňovat stejnou politiku, když už ji tedy srovnáváš, pak by to Tvé machrování o high society vyšlo na 8395,- Kč.:D Tak za tu částku se dá koupit kuřiva na hodně dlouhou dobu.:D Kdyby to naše high society nedokázala spočítat, tak Inno z těch 1999 Kč zaplatí daň 21 %, což je 320,- Kč, částka čistá je 1679,-Kč a 20 % je to z částky 8395,-Kč.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Ano, však jsem tu psal, že mě to stojí 94 měsíčně. Ale tak polovinu té částky, tedy premium, beru jako samozřejmost pro kohokoli, kdo to s tím myslí alespon trochu vážně. Kdo nepoužívá premium, nemá u nás ve kmeni co dělat.
Správce je nadstandart pro lenochy. Takže ho u nás používáme všichni :)
Co je PPF netuším - asi pomocník rabování? Ten je zdarma ve správci vesnic.

Ano, berou se balíky za 1.999,-. Je ekonomicky nesmyslné brát cokoli jiného. Samozřejmě to ti jedinci nemusí brát solo, bodu je dost, stačí si to mezi sebou rozeslat. Cožpak myslíš, že se body běžně nenakupují od ostatních hráčů?
A netuším, proč tu pojednáváš o tom, kolik je třeba do toho napřed investovat. Mě zajímá, kolik je potom výsledná cena na měsíc za dané služby.

Zbytek už přičítám tomu, že pisatel přebral...

Myslím, že to bude mnohokrát výhodnejšia investícia ako vyhodiť 47,- pre seba, len aby som si zvýšil ego, že som fakt dobrý, keď si platím...
Nejde o zvyšování ega. Jde o to, že dělám něco, co mě baví - tedy hraji tuhle hru. Ale nehodlám do toho investovat více času než musím. Už jen proto, že jsem živnostník, nikoli zaměstnanec dělající od 6 do 14. Takže já v ušetřeném čase vydělám mnohonásobně více peněz, než mě ten správce stojí.
Nebo taky můžu relaxovat, mít více času na rodinu...
 

DeletedUser33829

Guest
PPF - přímé placené funkce (zkracování doby staveb budov, zvyšování produkce surovin, kupování vlajek, výměna surovin s vesnickým kupcem, zlevňování stavby).
 

DeletedUser36255

Guest
Aha. No zkracuji tak jednu dvě stavby za měsíc. Kromě začátku světa. Tam se mi u první vesnice opravdu nechtělo čekat týden, než se mi dostaví kovárna.
Hradby ani v případě nouze nestavím za body. Zásadně totiž nepřicházím o vesnice a prevence se správně rozmístěnými podporami zamezí všem problémům.

Vlajky kupuje jen blázen, takže taky nic.

Obchodování za body na novém světě je ze začátku určitě zajímavá možnost. Samozřejmě jen výměny v poměru 1PB za 500 surovin a výše a jen na úplném startu hry, kdy je to nějaký výrazný rozdíl. Jinak je to díky maximálnímu omezení na 1PB za 1.000 surovin opět k ničemu.

Zlevňování stavby postrádá smysl kompletně a to i na počátku světa. Sleva je příliš malá v poměru ku ceně. Navíc suroviny obvykle ani na počátku světa nejsou problém, jakmile člověk naplno začne rekrutovat LK.

Ano, bonusové suroviny už výhodou jsou. Osobně jsem je ale nikdy nepoužíval, mimo počátku světa.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak právě jsem byl svědkem jak si hráč postavil opevnění z 0 na 20 za 3 hodiny a to jistě v rychlo stavbě nemá rekord.:D

Jako:blush.
 
Nahoru