• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět bez PB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser39074
  • Vytvořeno

DeletedUser39074

Guest
Prosíme vážené vývojáře DK, aby udelali svět bez PB aby se ukázalo kdo je opravdový hráč :)
 

DeletedUser37060

Guest
:( zamietam, resp. to nie je v mojej kompetencii ale rozhodne nesúhlasím.
Iba za podmienky, ktorú nebudú rozhodne schvaľovať, a to úprava pravidiel pre ukončenie sveta.

Som zvedavý ako chceš ovládať 15 mil. účet bez prémiového účtu (ak si sa niekedy k takému dopracoval...)
 

DeletedUser34128

Guest
hehe, zrovna jsem psal Kozmicz aby si vyzkousel hrat na 5m bez premia, to jsem byl jeste skromnej jak na to koukam :D

ale kdyby byly takhle rovny podminky tak by to slo..
 

DeletedUser11059

Guest
souhlasím s andyskem .... bez jakéhokoliv zapojení aktivovaného PÚ to nelze ve vyšší hře hrát, obdivoval jsem hráče, kteří dokázali držet krok, mít 2mio a nemít PÚ, natož zmíněný účet 15mio, v době, kdy jsem ho měl, šlo na mě denně 2-5k útoků, bych si ani neuprdnul při obraně. Svět bez PÚ naprosto, je nesmysl.
Ale cca 2 roky zpět jsme tu navrhovali svět jako dřív, bez výhod (pomocník rabování, správce účtu, nyní vlajky a podobné výhody) ...., klasický PÚ a tím to hasne.
Toto by byla zkouška pro matadory, aby se ukázala, kde je jejich síla ;-) ..... tenkját to neprošlo - z logického důvodu, IG by mělo méně výdělku od hráčů tohoto světa - otázkou je, zda by se tam neregistrovala zase masa, co by PÚ měla od začátku. ;-)
 

DeletedUser33784

Guest
Pokud by už něco takového prošlo, muselo by být určeny jiné podmínky pro vítězství, pak by ses tím dalo nějak pracovat. :)
 

DeletedUser37060

Guest
ako som spomínal... keby taký svet otvorili, museli by byť na to vhodné podmienky na ukončenie sveta....

+
ja som bez PU dokázal ovládať účet do veľkosto 3,250 mil...
pak sa to už nedalo a jednorazovo som investoval peniaze na PU.. nikoli na výhody surovín, rabovania, správce účtu, len na prémiový účet, aby som mohol aspoň raziť mince... Verte mi, vyraziť mince každý týždeň v 300 vesniciach nie je 10 minútová záležitosť :yes

A ako som si zvykol na PÚ (nie PB), tak som z 3 mil účtu urobil 15 mil...
 

DeletedUser

Guest
- byla bych pro svět s pú (klidně i dražším..), ale bez snižování hradeb, navyšování surovin, vlajek atd.. - prostě kupování si vítěztví.. Tohle je komerční hra, považuju za normální za ní platit(bez pú je to prostě jen taková reklamní ochutnávka..a bez prémiových fcí spíš otročina než hra.)).
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Svět bez prémiového účtu či deaktivování ostatních prémiových funkcí určitě neplánujeme.

Chápu vaši snahu porovnat se s ostatními hráči na bitevním poli, bez výhod a bonusů, ale pouze prémiový účet nepokryje náklady, které s sebou hra přináší. Vývojářský tým, techniky, servery, vývoj nových her apod.
 

DeletedUser37060

Guest
A jak to bývalo pred tý? Vtedy to zrejme len na prémiovom účte uživilo? Veď tieto "novinky" nie sú zas tak dlho... tie som poprvé myslím zaregistroval na s19, čo je asi 3 roky dozadu...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No hra se docela rozvíjí, běží spousta světů najednou ;) .
 
Nahoru