• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět bez PB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser39074
  • Vytvořeno

DeletedUser36255

Guest
Vlajky mají do kupování vítězství hodně daleko, jejich bonusy jsou sice fain, ale celkově k ničemu. Kupují je jen naprostí blázni. Nechápu, proč pořád jednovesničkoví experti remcají o něčem, o čem nerozumí.
Jediná výhoda jsou bonusové suroviny a zkracování doby staveb.
 

DeletedUser37060

Guest
a redukovanie ceny surovín na budovy... :sorry a pomocník rabovania... :sorry a správca účtu... :sorry
 

DeletedUser36255

Guest
Ano, pomocník rabování, který stojí 9,- za měsíc je něco, co si může dovolit jen high society.

Správce účtu je to samé, jako premium. Jen to ulehčuje správu vesnic. Nic víc. Já si před 5 lety zažil na S4, jaké je to spravovat tisíce vesnic jen s premiovým účtem. A za správce jsem rád, tehdy nebyl a bylo to utrpení.

Slevování budov - kdo to kdy využije? Já to využil v době stavby první vesnice 2x, to je vše. Uznávám, že někdo může slevnit více počátečních budov, ale nikdo to nevyužije ve chvíli, kdy má více než jednu vesnici.

Využívám prakticky veškeré premium funkce, byt nekupuji vlajky a pochopitelně neslevuji budovy. Nezkracuji, pokud to není nezbytně nutné a stejně bych i na světě, bez komplet premium funkcí, byl lepší než vy všichni dohromady, co tu kňučíte, že platící mají výhodu.
 

DeletedUser37060

Guest
veľmi silné reči chlape...

teba by som si podal na férovku... aby si videl ako si lepší než my dohromady...

vieš veľké prd kto som ja a kto sú ostatní. Asi si brečel kým nebol správce účtu... No ja nevyronil ani slzičku keď som necelých 1600 vesnic rekrutoval a budoval klikaním! :mocking žiadny správce účtu, žiadny pomocník rabovania, žiadne skracovanie doby výstavby, žiadne zľavovanie budov, žiadne kupované suroviny za PB a už vôbec nie kupovanie vlajok...

keď som za týždeň zabral aj 200 vesnic, ani to ma nedonútilo využiť správcu účtu...

ty tu machruješ že si mal účet niekoľko tisíc vesnic, pochlub sa twstatsom ty chytrák... ale bez tvojich "veľmi chytrých" pomocníkov by si si ani neštkrtnul.... Vieš asi veľké makové ako sa svet vyhráva...a nikdy to nezažiješ, ty high society...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
No ja nevyronil ani slzičku keď som necelých 1600 vesnic rekrutoval a budoval klikaním! :mockingžiadny správce účtu, žiadny pomocník rabovania, žiadne skracovanie doby výstavby, žiadne zľavovanie budov, žiadne kupované suroviny za PB a už vôbec nie kupovanie vlajok...
No vidíš. A já si zaplatil celkem 94,- měsíčně a mám od všeho klid. Rekrut i stavba probíhá automaticky a v ušetřeném čase se můžu věnovat rodině, vydělávání peněz, relaxaci, DK taktizování a nebo posměšným myšlenkám na jedince, co to všechno musí oklikávat ručně, či dokonce ručně razit mince.

Mě správa vesnic zabere asi hodinu měsíčně a to počítám i transporty surovin do vesnic, kde razím mince. Tobě ekvivalent té doby denně.
Řekni mi jediný důvod, proč bych měl tohle martýrium absolvovat, když správce stojí na měsíc 47,- :hi
 

DeletedUser37060

Guest
a meleš z ruky... Tvrdíš že ti správce dáva čas naviac myslieť... Ale teraz si to moc nepotvrdil keď si berieš vetu z kontextu a ďalej rozvíjaš čo nie je podstatné, nebo-li absolútne nepodstatné... :p:rofl

Nemyslím si ani trochu, že si tak dobrej, ako si tvrdil,
"...stejně bych i na světě, bez komplet premium funkcí, byl lepší než vy všichni dohromady ..."

Tohle nikdy nemôžeš tvrdiť, keď netušíš s kým sa bavíš a už vôbec netušíš čo všetko si prežili ostatní...
Cítiš sa tak mocný, pretože si dosiahol nejakého úspechu. Byť ale bez peňazí, asi by si sa k tomu nedopracoval.
 

DeletedUser36255

Guest
Ano. Máš pravdu.
Bez 47,- měsíčně (likvidační suma, dosažitelná jen pro horních 10k) bych svých úspěchů nyní již nedosáhl. Už nemám tolik času, jako před 4 lety, kdy běžel S4 a já byl ještě studentem. Bez správce bych DK znovu nehrál.
 

DeletedUser37060

Guest
no aspoň si to priznáš...

vo svete, aký sa snažia vysnívať, svet bez BP a veškerých funkcí prémiového účtu, by si si fakt ani neškrtnul...
Ako drvivá väčšina tých, čo sa hrajú na borcov v top 5...
nechcem menovať pretože by to niekto mohol považovať za nevhodné...
 

DeletedUser36255

Guest
Ale byl bych lepší. Za předpokladu, že bych do toho chtěl investovat čas. Jen říkám, že je samozřejmě nesmysl investovat do toho čas ve chvíli, kdy správce stojí 47,- na měsíc...
Nejsem kuřák, ale silně pochybuji, že se za tyhle peníze dají vůbec koupit nějaké cigára, které obvykle vydrží tak dva dny. To jen tak pro příklad.
 

DeletedUser37060

Guest
no ja kuřák nie som, takže ak to mám porovnať já, tak je to hlúposť na ntú....

a mať čas, tak budem niekde v popredí rebríčku aj ja, hoci mi o to vôbec nejde... ale aj keby šlo, tak ja nehodlám investovať, ako vravíš 47,- keď za ne môžem kúpiť fakt dobrú čokoládu pre moju dušičku...

Myslím, že to bude mnohokrát výhodnejšia investícia ako vyhodiť 47,- pre seba, len aby som si zvýšil ego, že som fakt dobrý, keď si platím...
 
Nahoru