• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Systém špehování na s38

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Shedde, pokud ti nikdo ze Supportu není schopen dát odpověď, co ti brání v tom se obrátit na mě? Však můžeme oznamka poslat přímo vývojářům či se poptat u ostatních CM jiných verzí a počkáme si na správnou odpověď. :king

Pokud chceš, ozvi se mi ticketem a pošli mi tam ta oznamka (zde se mi nezobrazují všechny).
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to první oznámení ten hráč smazal, nebylo moje.:(

Dobře, nechám ten ticket delegovat Tobě, díky.:king
 

DeletedUser33829

Guest
Na s38 stačí aby padla obránci třetina armády, aby jeho vojsko bylo vyšpehované bez špehů.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To máš zjištěno odkud? 33,333... % nebo 30 %? Protože co znám Kozmicze, tak ten občas považuje za třetinu 30 % :(
 

DeletedUser33829

Guest
33,3333333%, psal mi to Kozmicz, že mu to psali vývojáři z Německa.
 

DeletedUser38373

Guest
Tak to je zajimavá novinka pro mně :shock Myslel sem si že,pokud umře protivníkovi armáda,tak to považuji za to,že útočník neví o síle mé armády.Ale je pravda,že to napíše
Poznámka:Tvé vojsko bylo vyšpehováno


Ale i tak,mělo by to být jasně dané.Zapeklité nastavení :scratch
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Věř, že to bylo překvapení i pro většinu administrátorů jiných verzí. Ptal jsem se na to na společném Skype chatu a když mi jeden z kolegů napsal o výše zmíněném procentu, otevřela se o tom poměrně velká diskuze. Pro spoustu kolegů to byla také novinka...
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Admini musí víc hrát hru, kterou spravují :) Já ji taky hrál i v době, kdy jsem byl v DK týmu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru