• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

tabule cti -fair play

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40852
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40852

Guest
Nevim kam svůj dotaz zařadit a koho se zeptat a taky nevim jestli už tu v minulosti něco podobného nebylo probíráno, ale zajímala by mě jedna věc a možná nejen mě.
Ať se kouknu do jakéhokoliv kavárny všech světů, většinou se to všude dohaduje, kdo je větší podvodník a podrazák. Kdo používá zakázaný scripty apod.
Mě by ale zajímalo, zda se za tu dobu co existují DK našel nějaký hráč, co se sám dobrovolně přiznal k tomu, že ve hře získal nějakou neoprávněnou výhodu. Např. nějakou chybou hry se mu zdvojnásobil útok nebo obrana, nebo se mu zaplnil sklad sám od sebe surkama atd. Našel se za tu dobu někdo kdo by zasloužil cenu fair play??
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ano, najdou se tací hráči, co na tento druh chyby poukáží. Ovšem, z ticket systému se nesmí nic zveřejňovat, takže by záleželo na tom, zda by se na tu tabuli sami dobrovolně napsali, nejspíš.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já sám jsem o nějakém každoročním vyhlašování nějakých velmi férových hráčů uvažoval, problém by byl ovšem s jejich nalézáním. Nemyslím tu "férovost" ale jen ve smyslu upozorňování na chyby ve hře, spíš prostě celkově ti, co nepodráží kmeny a přátele, i když by mohli, ti, co nehrají duály nebo se skripty, vystupují proti pay to win systému ve hře, porušovatelům pravidel atd.
Nevypadá to ale, že by z této mé ideje něco vzešlo :) Ono je taky důležité, aby lidi, co by to třeba hodnotili a výsledky vyhlašovali a shromažďovali předtím info o takových hráčích, sami tyto ctnosti měli, a takových lidí zase tak moc není. Byl by ale nepěkný paradox, kdyby to například vyhlašoval skriptař nebo někdo, kdo podráží a lže. Takže tak...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Já si myslím, že takových je ve hře dost, jen prostě nejsou tolik vidět, jako Ti, co něco provedou. Však výstižně to napsal již kdysi Victor Hugo:

Tiché vody zřídka bouří
a tiše žijí lidé moudří.


Léta jsem hrál na jedna s lidmi, kteří nikoho nepodrazili, nepodváděli, pomohli, když bylo potřeba. A s takovými hraji i dnes, hrál jsem s nimi i na ostatních světech. Seznam by byl dlouhý.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru