• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Taktika při masivním útoku

DeletedUser32205

Guest
myslis ten na zarazovani do samostatne skupiny vesnice pod utoky? ten dokaze byt zakernej, musi se stale pro jistotu aktualizovat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
.. jo - ale přiznám se, že těsně před dopadem a pak už jsem to radši dělala ručně.. Musí se odignorovat útoky.. Pořád je to lepší než rolovat a hledat (možnost je změna názvů, aby byly vpředu - ale proč mám usnadňovat útočníkům práci - to dělám jen když běží šlechta a hlava už nestíhá:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
každopádně modelová situace je na palici :D

nejhorší na tom je, že začne při tom počtu zlobit technika a je už jedno, jak rychlé je připojení či jak rychlý je comp... při tak velkých počtech je prostě průser v herní nemožnosti víc než v čase při tom stráveném...

mj. caledone, možná si vzpomeneš, kdysi jsem vás na S6 celkem dlouho trápil s účtem pompeius veliký ;), zhruba desetinová modelová situace, sice jsem se pár týdnů nevyspal, ale hratelný to bylo... jen nakrátko mi tam někdo něco vzal během noci :blush
 

DeletedUser32205

Guest
kdyz je pocet utoku prilis veliky, tak se oplati pouzivat mys, to je upozorneni pro notebookare:) kdyz rolujes na notebooku seznam prichozich utoku jenom pres dotek a tahas to dole na bocni liste, tak kdyz blikne nova podpora nebo utok co dopadl, cely seznam skoci zase na zacatek, a oznacis velke nic...mysi si muzes bocni listu hezky drzet, rychle skocit na radek a oznacit utok. ani tohle neni idealni, ale furt lepsi nez stresovat s touchpadem, a levym tlacitkem...
 
Nahoru