• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Teorie velkeho tresku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29967
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
himym taky výbornej, ale opět, dívejte se na to pouze v originále. Prima neumí dabovat prostě...
 

DeletedUser28785

Guest
musíš se dívat na ty díly kde to je o něčem :) třeba sázka o facku :)
 

DeletedUser

Guest
Jestli chcete diskutovat o HIMYM tak si založte nový topic, tohle je pro teorii velkého třesku.
 

DeletedUser5389

Guest
himym taky výbornej, ale opět, dívejte se na to pouze v originále. Prima neumí dabovat prostě...

S tim nesouhlasim, dabing má dobrej, aspon u seriálu, kde můžu srovnávat. Takovej český dabing Furutamy je na pět hvězdiček, ten je opravdu dokonalej, všeobecně chválený.
Stejně tak Griffinovi, český dabing opět na výborno.

Ono je to spíš o zvyku, člověk je zvyklý na original, na jiné hlasy než jsou v češtině. Proto se mu pak dabing zdá zprvu špatný. Mně taky chvíli trvalo než si mě získal dabing Futuramy. Zkrátka zvyk je zvyk...

Ale nemužeš psát, že Prima dabuje na prd jen proto, že jsi zvyklý na original. To je pak strašně neobjektivní...
 

DeletedUser

Guest
No nevím, ale pár těch dílů s dabingem jsem taky viděl, a úplně mi to trhalo uši:( Škoda, že to nedávají s titulky... myslím, že by to přitáhlo víc lidí:scratch
 

DeletedUser5389

Guest
nikdy titulky nepřilákají víc lidi než dabing. Lidi jsou pohodlný na to, aby četli...


PS: uši ti to trhalo proto, že si byl zvyklej na originál. Mě taky v údou českého dabigu Futurama trhala uši než jsem si zvykl a zjistil, že ten dabing je dobrej, srovnatenej s originálem...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28785

Guest
bohužel je to tak no, ale s když to je s titulkama tak je to lepší, protože člověk slyší i ten dabing a může nadávat jak blbě to přeložili :rofl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru