• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Thogardova válečná sekera

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Předem se omlouvám jestli jsem zbytečně založil téma které už tu někde je,ale je mi divná jedna věc. Kamarád CZ.Men dostal předmět Thogardova válečná sekera. Všude se píše, že má přidávát (jako skoro vše) 30% do útoku a 20% do obrany, ale jeho sekera přidává 40% do útoku a 30% do obrany. Jedná se o chybu (popř. bug),nebo je to nějaká novinka?
Díky za odpověď.
 

DeletedUser843

Guest
Tak je to aj správne, pravdepodobne to nie je len opravené v nápovede.

Paladin_axe.jpg


Thorgardová vojenská sekera je jedným z paladinových predmetov.
Zvýši bojovú silu sekerníkov v útoku o 40% a o 30% v obrane.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
O který svět jde? Hraji na 11 a 17 - a tam je popis tak, jak tu uvedl Linteo.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Problém je v tom, že na různých světech jsou jiné verze předmětů - některé mají starší bonusy a některé nové.
Staré bonusy předmětů jsou většinou nižší než ty nové. V nastavení světa o tom možná nějaká zmínka je.

EDIT: prozkoumáno, když jsou předměty s novými bonusy, v nastavení světa, např. zde, máš napsáno, že "předměty jsou vylepšeny". Třeba u světa 9 vidíš, že o vylepšení předmětů zde není zmínka.

EDIT 2:
jestli mě paměť neklame, tak nové a staré bonusy mají u většiny jednotek 30 a 20 %, liší se v šermíři a sekerníkovi, kde staré mají 30 a 20 a nové 40 a 30, u katapultu je to úplně jiné, staré mají bonus 100 a 100 a nové 100 a 900 ( vždy píši stylem útok obrana ), beranidlo je pro oba systém stejné a je to asi 100 a 100, u beranidla si úplně nejsem jistý. Šlechtic u starého systému dostává 30 a 20 a ještě k tomu, že sníží oddanost o minimálně 30, u nového snižuje asi jenom o 30 a více, ale bonus do síly nedostává.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
jj:), jen to beranidlo má ve vylepšených bonusech ještě větu K tomu bude opevnění při prvním útoku silněji poškozeno. - tj. vojska fakticky jdou proti nižšímu opevnění, než je skutečný - ztráty obránce jsou vyšší (u nevylepšenýho jsou ztráty obránce bez a s paladinem s palcátem, tuším, stejný)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aha tak díky :D Mám v tom mírnej guláš,ale snad jsem to pochopil :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru