• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já to chápu. Ale to složení mě pobavilo, tenhle kmen potkat :). Ovšem potkat kmen složený z top hráčů ze světa 19, stačilo by tak dvacet, třicet, tak se mažu ihned :). Kdyby tohle někde vzniklo, písněte, ať ostatní nechodí, jsou bez šance.
 

DeletedUser35035

Guest
Rio, mě děsně baví, jak tady hájíš ostatní, ale... jestli tys byl v radě, pak chápu, že vyhrála protistrana. Útoky ti moc nejdou ;). Ale konec legry, prostě každý kmen se snažil, každý kmen měl své plány, mě baví tady debatovat s členem mé akademie, který ještě dodnes neumí základy, nic ve zlém, rio. Ta hra je o něčem jiném . ano, jsem arogantní. Ale je. A seskupení na dalším světě, cos navrhnul - Igee, hodulicek, lord čáry, kwete, lord jakov, irisman, revolutionen, fioda, patíínek, sworld

hmmm... zajímavé, s revem do křížku nejdu, nechce se mi vstávat v noci, sworlda si vážím, ale nevím, jaký je útočník, a zbytek znám, no, co dodat - taky budu popkařit a snad to někdy vyjde ;)


Ty si někdy schytala ode mně útok ??? Vždyť na útok sem vesnice prestaval až po tvé neexistenci na světe.Dovtedy sem byl pouhým obranářem a v dnechkdy si mi vzala 2 vesničky sem tu zrovna nebyl. Jinak bys mi je určitě nevzala :pardon. Já jsem s víš zmíňenými hráčmi nebyl v kmenu ale v ALIanci S19 na S25 :D To, že tě bavím mi moc nevadí, nejsi totiž jediná kdo moje příspěvky považuje za komicky hloupé. Základy? JJ máš pravdu. Ještě mi chybí zopár tvojich vlastností jako arogance,SOBECtví a oparvdu si ještě neumím dupnout tak jako ty když není po tvém. Prý základy. Co považuješ za základy které nemám hm ???:blush. Revolutionen, Au.matt,kwete,lord čáry atd.atd. jsou mi blízký protože jsou v možno podobnm veku jako já. Dalin víš co? Já tě síce v láske nemám ale nemáš chuť si tou 27 jít s námi zahrát ? Myslím ku nám do kmenu. Budu rád když tam budeš dělat učitelku všehoznalkyni a zárověň mně to naučíš hrát :). Jirka(bohemund),Hodulicek,Koscz,Igee,Lord čáry atd. nejspíš bude protestovat ale já i chci dát šanci aby sis napravila reputaci, jméno a všechno co si stratila..Prijmeš nabídku ?
 

DeletedUser35734

Guest
Rio, mě děsně baví, jak tady hájíš ostatní, ale... jestli tys byl v radě, pak chápu, že vyhrála protistrana. Útoky ti moc nejdou ;). Ale konec legry, prostě každý kmen se snažil, každý kmen měl své plány, mě baví tady debatovat s členem mé akademie, který ještě dodnes neumí základy, nic ve zlém, rio. Ta hra je o něčem jiném . ano, jsem arogantní. Ale je. A seskupení na dalším světě, cos navrhnul - Igee, hodulicek, lord čáry, kwete, lord jakov, irisman, revolutionen, fioda, patíínek, sworld

hmmm... zajímavé, s revem do křížku nejdu, nechce se mi vstávat v noci, sworlda si vážím, ale nevím, jaký je útočník, a zbytek znám, no, co dodat - taky budu popkařit a snad to někdy vyjde ;)

Čo , čo ? :)) Kto ma spomína ? :) Uveďte ma trošku do obrazu .... :) Inak zdravím Dalinko ;) ...

Ja neútočím len v noci , aj keď tu hráč je ... stačí vedieť klamať a potom je podstatná jedna skvelá zbraň , ale nebudem vás tu učiť , lebo budem lama keď to budu vedieť hrať všetci :)) Dosť už že ma sková pajclin , rychlik ... a mnoho ďalších :)))
 

DeletedUser35035

Guest
Viete inak prečo Revolutionen vyhral svet??? :) Lebo nevie prehrávať :D
 

DeletedUser35734

Guest
Ale viem ! Len sa potom ožeriem :) :-D hihihi


Nie ... keby to Sobci urobili a spustili by TIME END určite by som nerobil , to čo robia oni (česť vínimkám) ... myslel by som si že vyhrali s prehratými vojnami ale pre mňa sú podstatné tie vojny , ktoré sme vyhrali a to je to hlavné , nie body , nie nápis ReVo mal bodíky a vyhral svet , bodov som mohol mať aj 8 mega , keby len farmím , razím mince a zaberám neaktívne účty a barbarky , tu ide o boj a ja som sa tu veľa naučil , za to ďakujem a to si vážim !!!!

A ešte jedna podstatná vec a asi najdôležitejšia na DK spoznal som úžasných ľudí !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Viete inak prečo Revolutionen vyhral svet??? :) Lebo nevie prehrávať :D

Toto je nahodou vyborna vlastnosť podľa mňa.
Keď to nejde a vidiš že stale je čo zlepšovať,makaš na sebe,makaš na kmeni.

Horšie je keď sa prichadzaju o dedinky ,podpory nejdu a ty sa z tym uspokojiš,nenapreduješ,stagnuješ,aj keď Ti to vadi,ale nič zasadne z tym neurobiš,to je chyba a zapadneš do priemeru :pardon:p.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Měli ste vy vůbec něco takového jako SRAZ ??? Mám pocit, že se osobně neznáte i když to tady stále obkecávate :) Určitě by ste si měli nejakej vítěznej udělat...
 

DeletedUser

Guest
Rio pozname,napr slim.shady ma navstevuje aj z rodinkou,inak vačšina z nas sa už pozna roky,je to naš spoločny druhy svet.
Praveže to je na tom pekne,že sa už pozname neskutočne dokladne,každy vie,čo mame od koho čakať,nikdy sme nemali vodcu a nikdy ho mať nebudeme,sme všetci na jednej lajne,nemusime si nič dokazovať,každy robi v kmeni to čomu rozumie a každy niečo ine.
Možem Ti povedať že cela naša rada pozna moj život 20 rokov dozadu,to iste aj ja,niekedy si pripadam,že vedia lepšie ako ja,kedy ma moja manželka svoje dni ako ja :D.
Toto je moj piaty svet,ale lepšich ľudi som do teraz nepoznal a som presvedčeny o tom,že každy z rady ti povie to iste,u nas o tom,ani nikto neuvažuje,aby šiel na 27 niekde inde,je to samozrejma vec,že budeme zas spolu,tak velmi sme si blizky.:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru