• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tipárna Kmenařů - Základní skupiny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
logo-ms2010.jpg


Tipárna kmenařů - základní skupiny

V této sekci můžete předkládat své tipy na jednotlivá utkání. Každý účastník svým vložením příspěvku do této sekce potvrzuj, že si pečlivě přečetl pravidla soutěže a že s nimi v každém bodu souhlasí a nebude je porušovat.
 

DeletedUser18399

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28785

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser20424

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser24669

Guest
[SPOIL]Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras[/SPOIL]
 

DeletedUser29586

Guest
[SPOIL]
Skupina A

11.06.2010 16:00 Jihoafrická republika - Mexiko
11.06.2010 20:30 Uruguay - Francie
16.06.2010 20:30 Jihoafrická republika - Uruguay
17.06.2010 13:30 Francie - Mexiko
22.06.2010 16:00 Mexiko - Uruguay
22.06.2010 16:00 Francie - Jihoafrická republika

Skupina B

12.06.2010 13:30 Argentina - Nigérie
12.06.2010 16:00 Korejská republika - Řecko
17.06.2010 16:00 Řecko - Nigérie
17.06.2010 20:30 Argentina - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Nigérie - Korejská republika
22.06.2010 20:30 Řecko - Argentina

Skupina C

12.06.2010 20:30 Anglie - USA
13.06.2010 13:30 Alžírsko - Slovinsko
18.06.2010 16:00 Slovinsko - USA
18.06.2010 20:30 Anglie - Alžírsko
23.06.2010 16:00 Slovinsko - Anglie
23.06.2010 16:00 USA - Alžírsko

Skupina D

13.06.2010 16:00 Německo - Austrálie
13.06.2010 20:30 Srbsko - Ghana
18.06.2010 13:30 Německo - Srbsko
19.06.2010 13:30 Ghana - Austrálie
23.06.2010 20:30 Ghana - Německo
23.06.2010 20:30 Austrálie - Srbsko

Skupina E

14.06.2010 13:30 Nizozemsko - Dánsko
14.06.2010 16:00 Japonsko - Kamerun
19.06.2010 16:00 Nizozemsko - Japonsko
19.06.2010 20:30 Kamerun - Dánsko
24.06.2010 20:30 Dánsko - Japonsko
24.06.2010 20:30 Kamerun - Nizozemsko

Skupina F

14.06.2010 20:30 Itálie - Paraguay
15.06.2010 13:30 Nový Zéland - Slovensko
20.06.2010 13:30 Slovensko - Paraguay
20.06.2010 16:00 Itálie - Nový Zéland
24.06.2010 16:00 Slovensko - Itálie
24.06.2010 16:00 Paraguay - Nový Zéland

Skupina G

15.06.2010 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko
15.06.2010 20:30 Brazílie - Korejská LDR
20.06.2010 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny
21.06.2010 13:30 Portugalsko - Korejská LDR
25.06.2010 16:00 Portugalsko - Brazílie
25.06.2010 16:00 Korejská LDR - Pobřeží slonoviny

Skupina H

16.06.2010 13:30 Honduras - Chile
16.06.2010 16:00 Španělsko - Švýcarsko
21.06.2010 16:00 Chile - Švýcarsko
21.06.2010 20:30 Španělsko - Honduras
25.06.2010 20:30 Chile - Španělsko
25.06.2010 20:30 Švýcarsko - Honduras
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru