• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

DeletedUser25701

Guest
jsem si nevšiml, že šlo jen o netmakvariho....ta naša žabička policejní se nepočítá? ;) hihi...budem jmenovat dál?:)
těším se, až to rozjedem proti lidem, kteří to nepodceňují...bude veselo :rofl

pojďme spolu počítat [(458-8)+priz+] + [(140-6) -priz-] to se rovná...kolik to jen může být...snad 584..to není moc ;)
 

DeletedUser28951

Guest
Nekoukal jsem na druhý náš kmen :( moje chyba

Já se s tebou nebudu dohadovat,jelikož tyhle statistiky pro mě nic neznamenaj.

Jinak to byli bývalí hráči Imortalu na původní hráče PRIZU jste toho moc nevytáhli :eek:)

Tím neříkám,že jsou špatní,abys to zase neobrátil proti mě jak to ty zrovna umíš vid?

P.s.: Jak už jsem psal bitvu jste možná vyhráli,ale válku rozhodně ještě ne :p
 

DeletedUser26259

Guest
chlapci to chce kľud, ešte sa tu pohádate a začnete na seba útočiť
hranica je pekne pestrofarebná a nerád by som ostal obkľúčený sethovymi dedinami :p
aj ja chcem svoj priestor :mocking
 

DeletedUser25701

Guest
Ahoj po dlouhé době :D historie se neptá, kdo byl v jakém kmeni...čísla hovoří za vše ;) holt nejdřív musím zabrat bývalé íčkaře, ať pak možu směrem k vám, čistokrevným prizákům a konečně si zas zabojovat ;)

Těch problémů u vás je v poslední době víc, že?Něco se ke mě doneslo, co si tak vrabčáčci cvrlikali ...Hlavně mě tu nekrm nějakýma věcma, stačí že to dělám já:D Hlavně mi nenos na stříbrném podnose kachýnky, gor teď, když je ta okurková sezona. No dnes tu nebudu večer, valím kalit, nebo snad kalyt? :yeah

Hezký den Vám přeji :hi
 
Nahoru