• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

DeletedUser

Guest
K 25/07/2009 stav žebříčku:
1) -{I}-
2) -PRIZ-
3) +ŘST+
4) »}{«
5) *V*
6) CHAOS
7) Queen
8) -F-
9) +CRU+
10) M13

Tento topic jsem zde umístil, jelikož by mě zajímalo, zda uz nekdo bojuje s někým skoro sobě rovným, t.j. kmen z TOP 10 proti kmenu z TOP 10.Dále by me zajímal Váš pohled na politickou situaci na S11 a názor i na konkurenční kmeny z TOP 10, respektive jejich vedení či vynikající vůdce, kteří kmen táhnou. Prostě diskuse, která mi tu chybí.
Mně se poměrně stabilní zdá první pětka v žebříčku na čele s -{I}-a -PRIZ-, tyto kmeny skoro stále okupují první dvě místa v žebříčku. Dle statistik -PRIZ- na chvilku cca na týden se mírně propadl , ale okamžitě raagoval a svoji konstantní druhou pozici hbitě dostal s rezervou opět pod kontrolu.
 

DeletedUser

Guest
Bojovali jsme s kmenem *V*.Teď je až na drobné šarvátky zatím klid.
Veškeré pokusy o jakoukoliv dohodu zatím selhaly./byly od nás i od *V*,ale vždy v době,kdy s tím druhá strana nesouhlasila/
 

DeletedUser

Guest
Aliancia kmňa -{I}- Žltá(žlta je to slabo vidieť)
Aliancia -PRIZ- zelená
Aliancia +ŘST+ bledo nodrá
Aliancia »}{« Bielá
Aliancia *V* Čiarná
Aliancia CHAOS Tmavo modrá
Alianvia Queen Fialová
Aliancie -F- Bledo fialová
Aliancia +CRU+ Oranžová
Aliancia
M13 Tmavo žltá

Visvetlivky k mape rozloženie top 10 kmeňu na mape podla farby



map.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to zopbrazení v mapě je nyní skvělé,díky za něj.Je jasné kdo razí taktiku koncentrovanosti hráčů u sebe a kdo je po S11 více roztříštěn. Faktem je, že i tato mapa je malinko zavádějící, jelikož množství kmenů z TOP 10 má své sesterské kmeny, jež vyplnují další místa na mapě.

A ted trochu osobních zkušeností, já jsem byl dříve v kmemu A.Z., který byl dříve více než rovnocenným kmenům PRIZ, ale bohužel byl drtivou silou tímto kmenem zcela zlikvidován. Zbylo jen malé množství hráčů, kteří pokračují v jiných kmenech dále.
V kmenu -PRIZ- včetně jejich sesterského +PRIZ+ dle mých zkušeností vyznávají absolutně týmovou taktiku, které podřizují vše.Málokdy se stalo, že by na jednoho hráče utočil jeden hráč, pravidelně uspořádali celokmenové akce na jednotlivé hráče a následně to šlechtou někdo posbíral. Zkrátka nic o rytířském jeden na jednoho, ale o tvrdé organizaci a strojové přesneosti :( Naši spojenci se báli na PRIZ utočit, jelikož každý jejich utok byl potrestán celokmenovou akcí na utočníka. Nakonec jsme v tom zbyli zcela sami, kdyz postupně likvidovali jednoho hráče vedení za druhým až kmen zanikl, osamocen v boji zcela.Dle dalšího mého infa jejich vůdci a zakladatelé jsou hráči , co spolu již hráli na jiných světech , velmi dobře se znají a tvoří tvrdé jádro , mohou se na sebe tudíž na 100% spolehnout . Vynikají zejména hráči Toke a Ifigenie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser24052

Guest
.

nejlepší zkušenosti mám s kmenem *LS* Ten ale není v TOP 10 a to ,že prý body nehrají roli.. Rozhodně mi těchto 10 kmenů nepříjde jako to "nejlepší" co s11 nabízí.
 

DeletedUser

Guest
nejlepší zkušenosti mám s kmenem *LS* Ten ale není v TOP 10 a to ,že prý body nehrají roli.. Rozhodně mi těchto 10 kmenů nepříjde jako to "nejlepší" co s11 nabízí.

Zase někdo, koho nemohu pod jeho nickem na S11 najít. To znamená , že je to někdo z *LS*, který pod anonymním nickem zkouší propagovat svůj kmen , který není v TOP 10.
*LS* je skutečně nyní v statistice utočných bodů na pátém místě, ale hlášku o tom , že nehraje na body nerozumím. Spíše by se mel vyjádřit jeho pravý zástupce a ne nastrcená figurka.Každý rozumný kmen chce své panství přece zvetšovat a i kdyz utocné body jsou jeden ze zajímavých ukazatelů, někdy to spíše vypovídá o neschopnosti hráče dostat soupeře léčkou a nakráčet se šlechtou do jeho prázdné vesnice z které jsem chytrostí vylákal vojsko jinam.
 

DeletedUser

Guest
Osmare čo takto pozvať spravou všetkých vodcu najlepšie z top 40 z odkazom na tento topic ....
 

DeletedUser24052

Guest
.

Zase někdo, koho nemohu pod jeho nickem na S11 najít. To znamená , že je to někdo z *LS*, který pod anonymním nickem zkouší propagovat svůj kmen , který není v TOP 10.
*LS* je skutečně nyní v statistice utočných bodů na pátém místě, ale hlášku o tom , že nehraje na body nerozumím. Spíše by se mel vyjádřit jeho pravý zástupce a ne nastrcená figurka.Každý rozumný kmen chce své panství přece zvetšovat a i kdyz utocné body jsou jeden ze zajímavých ukazatelů, někdy to spíše vypovídá o neschopnosti hráče dostat soupeře léčkou a nakráčet se šlechtou do jeho prázdné vesnice z které jsem chytrostí vylákal vojsko jinam.

Neboj,nikdo podstrčený z LS nejsem. Jen jsem něco jako Statistik :) Jsem na s11,bohůžel na toto fórum se přihlašuji pod tímto nickem.Abych v tom měl přehled....A to s těmi body. Jendoduše existují kmeny, které nejsou tak silné jak se zdají.Mohou mít s polovinou světa spojenectví v kmenu farmy všeho druhu a jedou na body...Prostě ,takoví ti 11ti letí týpci,kteří rádi píšou TOP hráčům zprávy typu " cus das mi heslo,prosim "
 
Nahoru