• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

"TOP popular" hráč sv. 12

  • Zakladatel vlákna Lotosový kvítek
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Co vy na to??? Co říkáte????? Dáme do kupy pár jmen??????? Nemyslím tím teď toho nejlepšího, ale toho nejvíce oblíbeného...

Tak za mne, ať mám všechny lidičky na tomto světě mocinky ráda a nejraději bych tu vyjmenovala snad všechny,...., ale tak přeci jen můj žebříček v oblíbenosti vyhrává 19 LORD LESLORD 91 :thumb :kissing
Rádce, dobrej kejma a supr vůdce, kterej mě občas i vyhecoval fakt k nadlidským výkonům, hehehehe.... ;)
LORDE, nikdy ti nezapomenu, že jsi mě přímo překecal, abych přistoupila k tobě do kmene.... Moc ti za to dík. Chtěla bych, aby se zas vrátili starý časy a my společně dávali nepřátelům za vyučenou.

A jaký je právě ten váš nejhráč???? ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27000

Guest
No medzi mojich oblubencov tiež patrí určite Lord. Do kmena -UwH- som chcel ísť takmer od sameho počiatku sveta, lebo už na začiatku som v ňom videl to čo od kmeňa čakám. A dostal som sa tam až po dlhom čase vďaka lordovy, aj keď mi to na čas bolo osudove, kedže pôvodný kmeň ma vyhladil :), ale som späť a bojujem ďalej.
 

DeletedUser

Guest
ja bych to dal jednoznacne warcraft 1 .... pozna ho niekto? :) on mi zo zaciatku popodaval tolik vesiek az az
 

DeletedUser13178

Guest
JE TO VELICE TEZKE V OBLIBENOSTI U ME - na svete se toho jiz straslive mnoho událo ale vyjmenoval bych zde pr lidicek co pro mne docela dost znamenaji

Fajlo21 the-L Forever - mezi nami to nebylo nikdy kdovijak ruzove, od zacatku tohoto sveta jsme byli nepratele, jednou to byl jiz fakt ostry souboj, po mnohých ostrych utocich a mnohých ostraych slovech ted víme ze jeden bez druheho na tomto svete nehnem ani brvou
cilavert - kapacita sama o sobe, kdyz vytahne nekam z vojskem, nikdy neprijde s prazdnou, jeho umeni co predvadí v offenzivni cinnosti to je parada, jednou s emu vyrovnam a taktez je to soused bez ktereho bych kmeny nechtel hrat
Alina250 - bohuzel tento nick již není mezi nami, ale tato supr hracka je s nami porad a me velke DIIIIky ji! (vís za co)
Je toho mnohem vice ale tito tri jsou na spici a rovnocene
 

DeletedUser

Guest
Loolaa vsichni vime ze ti obkoukava ucet to je predsa jasne :blush
 

DeletedUser

Guest
ale musite uznat ze BarbarMATUS byl taky dobrej hrac :rofl
 

DeletedUser25305

Guest
Určite Lólik, lepšieho hráča, a taktiež obrancu som za svoje pôsobenie na DK nespoznal. Celému svetu ukázal, že ani viac kmeňov ho nie je schopných zničiť, nech je akcia akokoľvek dobre naplánovaná (a v tom bol BODA iný borec ;) ), nech je ich útokov hoc toľko že svet nebude schopný toľko akcií plynule stíhať spracuvávať a bude laggovať, že aj tak Lólik bude pán Víťaz, a pán Najlepší obranca.:king O útoku už radšej ani nehovorím, to by som sa tiež musel rozpísať.
 
Nahoru