• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

"TOP popular" hráč sv. 12

  • Zakladatel vlákna Lotosový kvítek
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Loolec hovor si co chces ale nerob so seba namysleneho ze aky si mi tu ty hrac... veru tak sa mas cim chvalit ze sedis u PC a hrajes DIVOKE KMENY :rofl:rofl rekni to nekomu venku co ti nato rekne,samozrejme ze kdyz to reknes nejakemu škulatemu einsteinovi tak to jo ale aj tak nic nevis tak jako polka odtial ktora len sedi a sedi u PC :great
 

DeletedUser13178

Guest
A to ja se to zase rici nebojim primo, no vis barbarku, podle toho ja casto zde mas moznost spamovat, tak usuzji ze jsem na tom jeste dobre a realnym svetem se bavim =)
 

DeletedUser

Guest
to vis ze ja se taky bavim... :) ale casom rastiem a jedneho dna vyrastiem aj z tohto... narozdiel od teba ked ty k tomuto len sadas a je ti neco po 18 ;) to si teda uzivas no
 

DeletedUser20184

Guest
Když hráči se slabší inteligencí nevědí jak by urazili nebo pomluvili výborného hráče začnou mu obvykle vyčítat že moc často sedí u pc. ale zapomínají že z blbosti se vyrůst nedá.
 

DeletedUser26099

Guest
Jednoznačně je nejlepší LooLaa... :)

1) na divokých kmenech (S12) se vůbec nechlubí (přestože má nějakých 10-11k bodů a je asi na 6 místě...):yes
2) nezapomíná na reálný život (jako někteří jiní hráči):thumb
3) dá se s ním v pohodě hovořit...:pardon
4) i po dlouhých bojích se s ním dá dobře domluvit;)


To co píše "Sir"WilliamWallace vůbec není pravda (že ze sebe dělá namyšleného atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28686

Guest
No takze urcite ja :D (ironie):crazy:crazy

A jinak jako je loolaa , pak ty jo tabor vlku , riman II atd .. pro me to jsou dobry hraci .. umi si poradit:crazy
 

DeletedUser27655

Guest
:) většina hráčů píše o lidech z svého kmene, jak nečekané...:mocking

tak pro mě je na s12 Charllotta (RSputin):beer
 
Nahoru