• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

trapný dotaz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42390
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42390

Guest
forum kmene

cs DK hraji teprve krátce, a nepřišel jsem zatím jen na 1 věc. Jak mám poslat oznámení z bitvy do kmenovéo fóra? zkoušel jsem to už mnoha způsoby, ale ani jeden nefungoval, a tak stále nevím, jak se to dělá. za odpovědi děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Stačí k tomu taková drobnost - prémiový účet. Pokud ji nevyužíváš, pak můžeš zveřejnit jen 5 oznámení, nabídku bys měl najít přímo v oznámení.
 

DeletedUser33829

Guest
Rozbalíš oznámení, na konci oznámení máš >> Zveřejnit toto oznámení, klikneš na to, vybereš si, které údaje chceš zobrazit a dáš OK, pak zkopíruješ adresu a vložíš ji na fóru do ikonky svitku, kterou si vybereš z ikonek na textovým polem, v hranatých závorkách budeš mít napsáno report_display, můžeš to dát celé do spoileru ještě k tomu.;)
 

DeletedUser41580

Guest
nejjednodušší způsob je dole kliknout na tlačítko Exportovat a celý obsah pak vložit do kmenového fóra
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Speeddingu, víš, že Tvůj profil porušuje pravidla hry?
 

DeletedUser42390

Guest
Rozbalíš oznámení, na konci oznámení máš >> Zveřejnit toto oznámení, klikneš na to, vybereš si, které údaje chceš zobrazit a dáš OK, pak zkopíruješ adresu a vložíš ji na fóru do ikonky svitku, kterou si vybereš z ikonek na textovým polem, v hranatých závorkách budeš mít napsáno report_display, můžeš to dát celé do spoileru ještě k tomu.;)
díky moc za podrobné vysvětlení, nikde jsem to předtím nemohl najít
 

DeletedUser41580

Guest
Speeddingu, víš, že Tvůj profil porušuje pravidla hry?

Vím, tak mi ho smažte, když Vám to tak moc vadí.

Raději tam nebudu mít nic, než české překlady toho, co tam mám napsáno.

PS: Jestli to bude smazáno mně, tak já pak projdu všechny světy a nahlásím hráče, kterých profily také porušují pravidla. To pak budete mít na supportu veselo :-D Čas na to mám a práci si s tím dám. Konec konců - proč by ostatní měli mít povolené to, co já mít nemohu. A že takových hráčů není málo.

A nebo povolte změnu barvy fontu v popisu profilu a já si to tam s radostí napíšu i v češtině v barvě pozadí :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41580

Guest
Pro klid ve Vaší duši jsem popis mého profilu smazal. Nicméně se mi nelíbí, že se to neřeší globálně na všech světech - ne jen tehdy, když člověk na sebe omylem upozorní na fóru ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru