• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

trapný dotaz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42390
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Neřekl bych omylem, když jsi dal odkaz na svůj profil do podpisu.:D Buď rád, že to aspoň Biblose zaujalo a klikl na něj.:D

Globálně se to řešit nedá, to by musel support pořád prolézat profily hráčů a pořád to dělat dokola, jestli si jej někdo nezměnil. To není reálné. Proto existuje bonz systém doplněn nedávno bonz tlačítkem.:D
 

DeletedUser41580

Guest
Já vím ... ale pak se nedivte, že je na tomhle fóru tak málo hráčů ... když hned všichni upozorňují na porušování herních pravidel :D Taky sem už raději nebudu nic psát


Momentálně studuji, jestli se dá nějakým způsobem vynutit HTML na popisu profilu ... Že bych české překlady hodil do barvy pozadí :wacko

A taky mi přijde divné, že názvy vesnic mohou být v jakémkoliv jazyce a popis profilu nikoliv
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
O co Ti jde? Byl jsi jen upozorněn, účet Ti nezablokovali a velice Tě to tu rozčiluje a druzí že mají také nějaký přestupek, tak Ti zase vadí, že potrestání nejsou, ale to jsi nebyl ani Ty. Pokud jde o hlášení, tak jsi tu porušil také pravidlo, když jsi napsal v krátkém sledu dva příspěvky po sobě.:D Přesto Ti žádný trest za to nedají. Málo hráčů je tu z jiných důvodů. Někteří sem přestali chodit kvůli DK Týmu, to víme všichni, ale to už nezměníš a netřeba to vyhrocovat.

Název dědiny máš omezen na 32 znaků, to toho moc nenapíšeš. Název si můžeš vymyslet zcela fiktivní, ale pokud si píšeš profil, tak tam se asi neočekává, že budeš vymýšlet nová slova, a také toho tam napíšeš daleko více.
 

DeletedUser41580

Guest
Ano, jsem si vědom toho, že má reakce byla nepřiměřená a tímto se omlouvám. A tím bych rád řešení této blbiny uzavřel ... :yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Zajímavé je, že když hráči dostanou rovnou trest za porušení pravidel, tak se čertí, proč nejsou nejdřív upozornění. Hmmm, a když jsou upozorněni, tak se čertí také. Čert aby se v tom vyznal, že? :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tady jde o to, že upozornění je lidmi vnímáno jako výhružka, že když se daná věc nezmění, dostanou trest.

Problém je hlavně v myšlení některých lidí.
Když většina z nich dostane trest nebo upozornění, tak se prostě různě hájí, že ONI o tom nevěděli, že ONI nejsou jediní, kdo to porušují, že JIM to tak vyhovovalo, že JE trest poškozuje.
Takhle se lidé chovají, ale být by to tak nemělo...
Prostě buď je správně, že nějaké pravidlo existuje a bylo daným způsobem na daného člověka aplikováno, nebo ne. Když to je správně, není co řešit. Když je to špatně, je třeba zamýšlet se nad tím pravidlem jako takovým, poukázat na kvalitu toho pravidla, jeho zneužitelnost apod. Samozřejmě, že různí lidé mohou mít na správnost různých věcí různé názory, ale tady jde o ten přístup. Tenhle přístup může posouvat věci dál, ten první prostě jen dělá z lidí egocentristy, udavače a kdoví co ještě.
 

DeletedUser33829

Guest
Upozornění je výhrůžka, když se jím hráč řídit nebude, tak bude potrestaný. Tak to je, takže není se čemu divit, že je to tak vnímáno, protože je to vnímáno správně.

Líbí se mi, že jdeš jako vždy k jádru problému, vymahatelnost práva a jeho aplikování pro všechny stejně.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já nechápu tu logiku, pokud nejsem sprostý nebo něco podobného tak je přece jedno jakým jazykem si něco napíšu na profil :scratch nikoho nenutím aby to četl, koho to hodně zajímá si to přeloží nebo se mně zeptá.
 

DeletedUser33829

Guest
Já to chápu, je to prostě pohodlnější pro support, ale vznešenější je napsat, že by to mohlo někoho urážet nebo diskriminovat.
Mně přijde zajímavější jiná věc, na profily je možné psát i jinými typy písma než latinkou, ale k čemu to tedy je? Hra umožňuje něco, co pokud hráč využije, tak skončí potrestaný, protože psát jiným jazykem nemůžeš a pokud se rozhodneš použít jiný druh písma pro text v češtině, tak si to stejně neobtěžují zjistit a rovnou napaří, že to není česky, zdejší zkušenost. To je zajímavější, že hra Ti umožňuje něco, co stejně nemůžeš využít.:scratch
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru