• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tribal Wars 2

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37309
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37309

Guest
Chtěl jsem se zeptat, kdy bude spuštěna dcera Divokých kmenů - Tribal Wars 2?
Registroval jsem se tam a pořád nic. Tak bych chtěl vědět, kdy si lidi budou moci tuto graficky promakanější hru zahrát naplno. Děkuji za odpověď


PS: Pokud to tu někde je, tak jsem to nenašel. Doufám, že se dočkám odpovědi.
 

DeletedUser31120

Guest
Zdravím tě,

Tato zbrusu nová hra se zatím připravuje a vylepšuje.

Stačí den co den sledovat fórum a určitě vám přineseme bližší informace.

O spuštění této hry budete informováni buď na světě, kde si to přečte každý, a nebo zde na fórku. :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
alebo na hlavnej stránke divokekmeny.cz, ako každá novinka a updaty... :yes

Inak aj ja tribal wars 2 vyzerám už každú hodinu ;) som na to zvedavý čo nám v Inno tentokrát pripravili
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Čekání na Tribal Wars 2 si můžete zkrátit shlédnutím krátkého videa, kde vám vývojáři firmy InnoGames představí jednotky ve hře a systém boje.

[YOUTUBE]wBvhc2Bk_Xs[/YOUTUBE]
 

DeletedUser36255

Guest
Jsem na to celkem zvědav, principy vypadají stejně, nové jednotky to snad trochu ozvláštní. Jen teda doufám, že to půjde přehodit zase do textové formy.
Tyhle omalovánky vypadají hrozně a jen budou zdržovat načítání, tak jak je to u FoE. Každá kravina se opakovaně načítá půl dne...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Moje největší přání je abych to mohl dobře hrát i s pomalým připojením tak uvidíme.
 

DeletedUser36255

Guest
No právě, a já hádám, že to je jako Forge of Empires ve flashi dělaná omalovánka. Takže to bude šíleně zdlouhavé.
Ale pevně doufám, že myslí i na hráče co to myslí vážněji a ne jen na ty rekreační a bude tam i nějaké profesionálnější rozhraní než grafika.
 

DeletedUser34586

Guest
Nevím no,ale já bych teda čekal víc.Mé očekávání bylo přidání jiných jednotek.Dodal bych spoustu nových jednotek.K útočení obléhací věž.Obráncům vozové hradby jako mněly Husité,na hradby horký olej a kameny a hořící šípy.Nevím no,třeba se těchto vylepšení dočkáme,ale určitě bych je přidal i do Divokých Kmenů.Trochu to oživil,aby to bylo více podobné Středověku.
 

DeletedUser37060

Guest
a keby sa inno zorientovalo už aj na 19 a 20. storočie? :) prvé tanky, delá... :D
 

DeletedUser34586

Guest
Nevím no,ale mně to příjde dobré,třeba časem přidat nové jednotky,obléhací věž, a bonusy obráncům,kameny na hradby a horký olej,podle mně není špatný nápad :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru