• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Válka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41682
  • Vytvořeno

DeletedUser41682

Guest
To jsem zase já s dalším nápadem. Říkám, že jich mám v zásobě hromadu.

Napadlo mě, jak se začátku světa využít válku. Proto mě napadlo, že kdyby kmen A vyhlásil kmenu B válku, tak hráči z kmenu B, kteří by byly pod začátečnickou ochranou už nebyli pod ochranou (ale jen pro kmen A. Kmeny C, D, E... by to nijak neovlivnilo a pro ně by byli pořád pod ochranou) a kmen A by je mohl rabovat a útočit na ně, samozřejmě by to platilo i opačně. Sami jste říkali, že tahle hra je o podrazech.

A druhý nápad je na stejný princip, ale trochu jinak. Když hráč A vstoupí do kmene, tak jakoby se zrušila ochrana a hráč A by mohl útočit na hráče B, C, D,... ze stejného kmene.

Divoké kmeny jsou o podrazech, tak je třeba tomu trochu pomoct.

Co si o tom Kozmicz myslíš? A co si o tom myslíte i vy ostatní?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Promiň, ale co jsi si dal na kuráž to sem napsat? :D
 

DeletedUser41682

Guest
Nic. Zdá se mi to jako dobrý nápad. A do začátku hry by to hodně pomohlo.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za tvůj názor, ale nemyslím si, že zrovna tohle je vhodné do hry přidávat. Hráči musí mít v začátku hry začátečnickou ochranu, aby si mohli vytvořit základní armádu a zázemí pro případné boje, určite neplánujeme zavádět to, aby hráči mohli být napadeni i před koncem začátečnické ochrany.
 

DeletedUser40852

Guest
Tak teď jsem se zasmál jak už dlouho nea nic ve zlym, ale asi bych se měl zeptat co si dali moderátoři a hlavně tvůrci hry na kuráž. Začátečnická ochrana už je dávno o ničem a ztratila svůj smysl. Pokud jsou totiž vedle sebe dva hráči, kdy první do toho vráží PB a druhý ne, tak je nějaká začátečnická ochrana na 3 dny více jak trapná kamufláž jakési ochrany hráče. První si nakoupí surky, zkrátí výstavbu budov apod. Takže druhý hráč než se dostane k výstavbě nějakého vojska, má ten první už takovou armádu, že toho druhého po skončení ochrany hned převálcuje. Pokud by jste chtěli hráče nějak chránit, tak by musel být třeba prvních 14 dnů znemožněn nákup surek a zkracování doby výstavby budov. Ale to nikdo nezruší, protože tvůrcům nejde o nějakou spravedlnost a stejné podmínky pro hráče. Jim jde v prvé řadě o prachy.
 
Nahoru