• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci novoroční soutěže 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

s potěšením Vám přinášíme výsledky novoroční soutěže.

Na vítězných postech se umístili a PB získávají tito hráči:

1. místo: Ariwen 1000 PB
2. místo: MyNameIsEasy 800 PB

3. místo: HrBeeeC 500 PB
Vítězům gratulujeme, všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se na Vás při další soutěži.

Prémiové body budou odeslány v následujících dnech.

DK tým
 

DeletedUser42724

Guest
Chtěl bych poděkovat své rodině, bez které bych se nepřemohl a na tento úspěch nedosáhl. Byla pro mě insiprací, udělat ze sebe lepšího člověka, než jakým jsem. To jen zkrátka trocha, netuším, co moc sem psát. :D

Snad jen, díky moc týme! :)
Dalším výhercům blahopřeji. Zasloužili jste to, neodflákli jste to jako já, během pár minut. Věřil jsem, když jsem si to pročítal, že se některé z těch, co se mi líbila, umístí na nejvyšších příčkách, což se i stalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41509

Guest
Moc díky!! A samozřejmě gratuluji spoluhráčům :) Adri jen dotaz, přijde mi to na Casual2? Díky ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Co k tomu říct... Asi bych měl začít svá díla prostě rozdávat náhodným lidem, aby je publikovali do soutěže a zjistilo se jejich reálné hodnocení, nikoli to, když si někteří lidé mé dílo ani nepřečtou nebo ho automaticky zavrhnou jen proto, že vidí, že je ode mě :)
Abych ale zhodnotil oficiální vítěze... Možná bych je seřadil spíše obráceně (když tedy budu brát v úvahu pouze je a nikoli díla jiných účastníků). Proč?
HrBeeeC -> sice krátké, ale pěkné, plynutí času je přirozené, pravopisných chyb málo, v rýmech až na jednu drobnost není problém, je akorát škoda, že to působí nedokončeně
MyNameIsEasy -> větší množství pravopisných chyb, občas i stylisticko-logické chyby, čas v textu ale vůbec neplyne pořád stálým tempem, ani není nic, co by nějak lépe ohraničilo pasáže s různým plynutím času, takže během chvilky je z jedné, dvou vesnic celé impérium, konec básně opět plynutí času mění a je třeba nezapomínat na to, že i vtipy by měly být do textu zapracovány tak, aby text jako celek dával smysl, což se zde úplně nepovedlo
Ariwen -> vyskytují se nerýmující se rýmy, pravopisné chyby a mnoho logických chyb - při hlubším rozboru a pokusu o porozumění je patrné, že některé pasáže nedávají smysl nebo jsou různě přeházené.
 

DeletedUser

Guest
Vidím, že nejsi odborník pouze na speedy, ale máš těch erudicí mnohem víc. :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Odměny rozeslány! Vítězům gratuluji, vaše díla byla opravdu povedená.

A těm co se vztekají, že nevyhráli doporučuji, aby se příště více snažili. Tentokrát to na vítězství nestačilo. :cool::D
 

DeletedUser33829

Guest
Tanto, až budeš díla rozesílat po jiných účtech, tak nezapomeň, aby jeden takový účet se vydával za černou ženu, tuto soutěž vyhrála bílá žena, tak to by bylo, aby příště soutěž nevyhrála černoška.:D
 

DeletedUser41509

Guest
Tanto, až budeš díla rozesílat po jiných účtech, tak nezapomeň, aby jeden takový účet se vydával za černou ženu, tuto soutěž vyhrála bílá žena, tak to by bylo, aby příště soutěž nevyhrála černoška.:D

Jak víš, že jsem bílá žena? :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru