• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže o nejlepší pozvánku na silvestrovskou party

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4584
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4584

Guest
Neboj, Johndere.

Kednukless si také všiml, že Tě zaměnil za Bábovičku. Takže se všechno mění a třeba se brzo zase něco dozvíme. :)
 

DeletedUser4584

Guest
"To je samozřejmě vtip," uklidní nás Kednukless. "Vždyť víte, každý moderátor soutěže, když něco vyhlašuje, nechává všem rupnout nervy..."

"No tak se vám sakra omlouvám," řekne, když vidí, že jsme pořád ztuhlí. "Heleďte, pojďte, tady kousek je hospoda, dáme si čaj a vrátíme se sem. Ale bude už tma..."

Po hodině a půl pití čaje jsme se vrátili na úpatí toho pahorku. Byla již absolutní tma, ale Kednukless tam měl již nachstaný veliký kruh svíček. Dovnitř do něj si stoupl, takže na něj bylo vidět. Bábovička teď už nouta nervozitou objímal a jindy statečný topmaszek klepal se strachem, nervozitou i zimou jako osika.

V tom Kednukless zaklel: "Basamateremtete kiks donrvetr herdek nochemol, co tu dělá Bábovička s noutem? Set element laudon, to je ten Němec, co u mě bydlí. Vymajzněte, Bábovko a noute, vy jste už vyhráli. Ty, Shulíku, běž pro Johndereho54. Rychle!"


Tak jsem běžel. Našel jsem ho až po delší době, takže jsme se vrátili a všichni byli už sakra nervozní (hmm... Všichni... Kednukless a topmaszek).



"Konečně může vyhlášení začít," řekl Kednukless.

Byla již temná noc, luna v úplňku zářila, ale nikdo z nás neviděl. Jen svíčky vrhající chabý odlesk světla svého plamene jažktakž osvětlovaly Kednuklesse. Námi všemi otřásala příšerná zima. V dálce začali výt psi a první nedočkavci již spustili své ohňostroje. Slyšeli jsem falešně zpívat několik opilých mladistvých vracejících se od Mňoukajícího psa. A všichni jsme byli ohromně napnuti, kdo vyhraje. Bohužel, Kednukless se vyžívá v dlouhých proslovech, rád všechny napíná. Nemohli jsme si myslet, že se jméno vítěze dozvíme brzo.

"VÍTĚZÍ TOPMASZEK," zařval najednou Kednukless. Všichni jsme se lekli, ale potom jsme se vzpamatovali a topmaszek jásal. Johndere kývl na Kednuklesse a oba odešli o kus pryč, do tmy. Jako správný paparazzi i já mám brýle s nočním viděním. Ty jsem si teď nasadil. Viděl jsem Johndera, jak do Kednuklesse něco hučí, Kednukless ale vzdoroval. Potom vytáhl Johndere zpod svého pláště nějaké morče... Ne moment. Morče to není... Připomíná to... měšec... Kednukless to morče, nebo co to bylo otevřel a zase rychle zavřel. Potom si to strčil do svého kožichu. Mírně to zacinkalo. Ten cinkot mi připomněl zlato, co máme doma v truhle pod postelí, kód 1234. Ale nevím proč, nevím, co je mi na tom povědomé. Připomněl mi, jak si se zlatem cinkávám, jak se tím uklidňuji.

Kednukless s Johnderem se vrátili. Kednukless si opět vlezl do kruhu ze svíček, zatvářil se trochu, jako vy se cítil trapně a řekl:
"Moc se Ti omlouvám, topmaszku, ale stala se chyba. Vlastně jsem chtěl říci, že Johndere54 vyhrává těch 10 Pú bodů. Omlouvám se za tento trapný okamžik. Moje chyba."

A odešel s Johnderem zase pryč. Nandal jsem si opět brýle a viděl jsem jak Johndere předává Kednuklessovi mnohem větší morče.





A teď jsem se vrátil, abych zde uveřejnil konečné pořadí:

1. místo a zároveň s tím 10 Pú bodů získává Johndere54.
Na 2. místě se umístil Babovka12 a 5 Pú bodů obdrží jím vybraný nout.tv.
Ke 3. místu a s ním spojenými 3 Pú body gratulujeme Prometheovi.



Howg, domluvil jsem!
 

DeletedUser

Guest
takže jak se predpohladal,vyralo kamaradstvi no gratuluju johnere
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Nic ve zlým chlape, ale já pro traktor hlasoval taky, mělo to nápad i vtip a splnilo to podmínky ... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru