• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výpočet boje

DeletedUser44631

Guest
Vzhledem k tomu, že máme na České verzi ty nejlepší a největší odborníky - tak se obracím s dotazem, jak je to aktuálně s výpočtem boje.

Do nedávna hra obsahovala chybu, kdy bylo možné násobit jednotky a zneužívat chybu výpočtu boje. K tomu procesu docházelo vždy, kdy byl odeslán útok z vesnice ve stejný čas, jako do vesnice útok přicházel. Tato chyba byla opravena, ovšem trošku zvláštně.
Nelze totiž uhnout s útokem v jedné vteřině tzn. pokud se mi vrací jednotky ve stejný čas a někdo pošle na mě útok na stejný dopad, není možné uhnout ani v momentě, kdy se můj útok vrací v 000 ms a útok na mě od hráče jde třeba 950 ms. Proč k tomu došlo?

Vždy šlo uhnout legálně například přes pomocníka rabování, nebo pomocníka rabování a mapy či šablony s jednotkami a mapy. Aktuálně to není možné nijak..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Výpočet boje je asi otázka na profíky hráče, kteří se tím více zabývají, nikoliv na support. Zda došlo v tomto ohledu ke změně jsme nepostřehli, mohu se poptat svého nadřízeného, ale nemyslím si, že by mi byl schopen odpovědět.
 

DeletedUser44631

Guest
Výpočet boje je asi otázka na profíky hráče, kteří se tím více zabývají, nikoliv na support. Zda došlo v tomto ohledu ke změně jsme nepostřehli, mohu se poptat svého nadřízeného, ale nemyslím si, že by mi byl schopen odpovědět.

Bylo by to dobré, neboť je to nelogické a myslím si, že to není správné. Aktuální stav je takový, že když se mi vrací vojsko v 000 ms a někdo mě například vyčasuje na 800 ms tak nelze uhnout ani přes pomocníka, kde to vždy šlo. 800 ms je dostatek času minimálně jednou, dvakrát či třikrát v daný čas kliknout na šablonu a uhnout. Aktuálně stav je úplně nesmyslný, protože ta hra se chová následně tak, jako kdyby ms ve hře nebyly.
Rovnou šlo uhnout i přes mapu a kontextové menu a nelze to, tam to šlo uhnout nad 500ms a více nyní vůbec.

Je možné to někde prověřit?
Já rozumím, proč k opravě došlo, protože pokud mě někdo vyčasoval šlo znásobit armádu, protože výpočet boje nefungoval správně. Ale aktuální stav mi přijde na hlavu, neexistuje možnost s armádou uhnout a v tom případě do jisté míry ztrácí ms smysl.
 
Nahoru