• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše návrhy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahojte ... som totálny začiatočník zo skriptami neviem, nechápem, ako mám používať skripty.. prosím vás mohol by mi to niekto vysvetliť ?? ak stačí skopírovať odkaz skriptu a vložiť do prehliadača tak mi to nejde
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zdravím.
Nedívala jsem se na tw stats, jak silný hráč jsi, odpovím Ti všeobecně. Pokud chceš na účtu pracovat se skripty, musíš mít premiák. Jednotlivé skripty ze seznamu povolených skriptů si zkopíruješ a vkládají se do
nastavení - nastavení - přepracovat rychlý náhled - přidat nový zápis
otevře se Ti tabulka, kde si v prvním řádku nadepíšeš, o jaký skript se jedná, můžeš si na třetím řádku vložit obrázek tím, že ťukneš na šipku vpravo a potom na obrázek, následně do kolonky cíl-url zkopíruješ text skriptu, který začíná javaskript, pokud skript začíná na javaskript, nesmíš zaškrtávat otevřít v novém okně, nepracoval by Ti, následně potvrdíš OK a nadpis skriptu se Ti objeví na liště. Pokud následně na nadpis skriptu ťukneš, otevře se Ti a můžeš s ním pracovat.
Pokud jsi to nepochopil, požádej zpočátku spoluhráče, který by Ti při zástupu v dovolené, do účtu skripty natahal.
 

DeletedUser

Guest
ďakujem ... o skriptoch som sa dozvedel len včera keď som vyspovedal maestra - je suisa (na speedoch)
 

DeletedUser

Guest
Mapa

Nebol by skript, ktorým by sa hráči mohli graficky informovali (na mape) napr. o vyčistených dedinách, slabej obrane a pod.? U seba si môžem na mape farebne rozlišovať dediny, ale nikto iný to neuvidí, údaje sa nedajú importovať ani exportovať. Pri veľkom počte dedín je nereálne, aby si každý hráč samostatne tieto údaje vkladal.
Teoreticky je možné k tomuto účelu využiť plánovač útokov v DK, avšak tam je možné označovať dediny len cez mapu, čo je priveľmi zdĺhavé a koordinátory sa nedajú vkladať ako pri rezerváciach. Nešlo by spraviť taký skript, ktorý by načítal koordinátory z nejakého externého txt súboru, farebne označil dediny na mape podľa predvolených farieb a zvládol veľký počet dedín? Skúšal som tribalwarsmap, ale tam sa už pri impotre cca 800 dedín zahryzol prehliadač a v DK mape v 1.0 je možné tiež iba vkladanie a výmaz po jednom kuse :( Ak sa niečo hromadne vyšpehuje, tak okrem oznámení by bol dobrý aj pohľad na mapu.
 

DeletedUser34128

Guest
tady ti stejne vsechno hned zakazou a jeste ti daj jako bonus ban..
 

DeletedUser

Guest
Nemyslím, že by s tým mal byť problém. Veď tieto informácie si hráči vymieňajú prostredníctvom oznámení a na fóre.
Podobne funguje "Plánovač útokov". Ak sa hráči dohodnú na inom význame plánovača...., už to tu v podstate je, len ovládanie je na figu.
 

DeletedUser34128

Guest
jsem rad, ze v tom nejsem sam,

a chtel bych timto upozornit samuela, ze uz to nejsem jenom ja a shedd, ale zcela nezavisle bez vedomi problemu se ke mne pripojil Ledabolo

a strify mi to neuveri, ale nikdy predtim jsme se nepotkali
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru